Port w Jastarni jesienią

i

Autor: Monika Czekańska

podróże

Półwysep jesienią zachwyca Polaków. 1O powodów, by pojechać nad Bałtyk

Zachody i wschody słońca, szum fal i piękne plaże po horyzont - za to kochamy Bałtyk i z tego możemy korzystać o każdej porze roku. Wypoczynek nad morzem poza sezonem może być genialnym pomysłem. Zebraliśmy 10 powodów, dla których warto spróbować!

Bałtyk jesienią

Latem łatwiej zobaczyć wschód słońca po nieprzespanej nocy, niż zerwać się przed świtem. Jesienią, każdego dnia można podziwiać wschód i zachód jednocześnie nie zarywając żadnej nocy i wysypiając się ile trzeba. To według mnie największy plus jesiennych urlopów nad Bałtykiem. Półwysep helski jest cudownie złoty, cichy, plaże puste, a w uroczych miejscowościach, które przestają wyglądać jak odpust a znów przypominają rybackie osady można zjeść świeżą rybę. Czego chcieć więcej? Urlop nad morzem po sezonie ma jeszcze więcej plusów!

Czy warto jechać na półwysep jesienią?

Czy warto zobaczyć plaże jesienią, gdy są puste, a łatwiej zobaczyć mewę niż pustą butelkę? Oczywiście, że warto! Czy warto spacerować brzegiem morza gdy wieje, a temperaturze blisko do zera? To najzdrowszy spacer, po sztormie wdychamy mnóstwo jodu - pewnie, że warto. Jakie jeszcze są plusy z wypoczynku nad Bałtykiem poza sezonem? Sprawdź w naszej galerii!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: redakcja.trojmiasto@eska.pl

Pomorskie. Tereny przeznaczone pod budowę elektrowni jądrowej. Plaża Lubiatowo i Słajszewo