Hit wakacji w Biedronce. Ten plażowy gadżet kupisz tam za grosze

i

Autor: pixabay.com

wakacje

Hit wakacji w Biedronce. Ten plażowy gadżet kupisz tam za grosze

2024-07-12 7:48

Sezonowe gwiazdy memów o plażowaniu nad Bałtykiem i nieodzowne narzędzia w wyznaczaniu swojej przestrzeni tuż przy linii brzegowej. Znana sieć dyskontów wyszła naprzeciw największym wakacyjnym potrzebom Polaków. Ten największy atrybut "plażingu" kupisz tam teraz w naprawdę śmiesznej cenie.

Bez parawanu ani rusz?

Kostiumy kąpielowe są, dmuchane zabawki do wod są, krem z filtrem jest. Ten zestaw turysty nad polskim morzem nie jest jednak kompletny. Jeszcze parawan. Bez niego ani rusz. Jedni z niego drwią, jako typowo polski wymysł wyznaczania własnej przestrzeni na plaży, drudzy stosują jako zwykłą ochronę przed wiatrem, który zwłaszcza nad Bałtykiem może dawać się we znaki. Jedno jest pewne, większość odwiedzających polskie morze ma go ostatecznie w wakacyjnej wyprawce.

Nie tylko parawan!

A jeśli nie ma, a chce mieć to też żaden problem. W ostatniej gazetce promocyjnej Biedronki i jej szerokiej ofercie wakacyjnej znaleźć można „króla plażingu”, czyli właśnie parawan. W tym roku parawan plażowy o długości 5 metrów i szerokości 80 cm dostać można tam za 34,99 zł za sztukę w zestawie jest również pokrowiec. W tej samej cenie kupimy tam również parasol plażowy o wysokości 160 cm. Zawiera ochronną folię UV. Równie korzystnie wypada też ręcznik plażowy w różnych wzorach i kolorach za jedyne 29.99.

Oferta z hitami na lato właśnie wystartowała. Promocja ma obowiązywać do 6 lipca. Warto dodać, że ten „wakacyjny asortyment” dostępny jest w wybranych sklepach sieci.

GALERIA: Najbardziej niezwykłe zjawiska Bałtyku. Trzeba mieć szczęście, by tego doświadczyć!

Quiz. Wakacje nad morzem, czyli Bałtyk z przymrużeniem oka. Rozwiąż test i sprawdź, czy plażowanie nie ma przed tobą tajemnic

Pytanie 1 z 10
Przenośna składana ścianka służąca do budowy grodu na piaskach, niezbędna na plaży to:
Pomorskie. Kolejka przed budką z lodami. Uda się ją uratować?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Listen on Spreaker.