Zwolnieni z Teorii 2022 - młodzież z Torunia bierze sprawy w swoje ręce!

i

Autor: pixabay.com Zwolnieni z Teorii 2022 - młodzież z Torunia bierze sprawy w swoje ręce!

"Zwolnieni z Teorii 2022": Młodzież z Trójmiasta zakasała rękawy!

2022-05-19 22:30

"Zwolnieni z Teorii" to ogólnopolska inicjatywa, w ramach której uczniowie z całego kraju sami organizują projekty społeczne. Dzięki nim rozwijają swoje pasje i mają szanse na sukcesy w przyszłości. Tak powstaje Ranking Szkół "Zwolnieni z Teorii". W tym roku wśród wyróżnionych znalazło się 27 placówek z województwa pomorskiego.

Zwolnieni z Teorii 2022 - tegoroczna edycja olimpiady połączyła we wspólnym działaniu uczennice i uczniów z całego kraju! Tak jak w poprzednich latach, młodzież pokazała niezwykłą kreatywność i wrażliwość społeczną. Efektem ich pracy są setki projektów tworzonych z myślą o poprawie sytuacji ludzi z najbliższego otoczenia. Zwolnieni z Teorii to także okazja do zdobycia doświadczeń, nauczenia się wielu przydatnych umiejętności, poznania inspirujących osób i uzyskania międzynarodowych certyfikatów! W olimpiadzie brały udział także szkoły z Warszawy. Dowiedzcie się więcej na temat Zwolnionych z Teorii i poznajcie wyróżnione projekty młodzieży ze stolicy.

Zwolnieni z Teorii 2022 - Wyróżnione projekty z Trójmiasta 

Licealny Starterpack - XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha

"To, co potrzebne młodemu licealiście, często wykracza poza książki i zeszyty. Z nowym systemem nadciągnął tłum skołowanej młodzieży. Wszystko co warto wiedzieć o szkole średniej- wskazówki, odpowiedzi, informacje, które mogą zaskoczyć! Chcemy, żeby wasz pierwszy dzwonek nie był złowrogim omenem"

ZbieraMY i pomagaMY -  III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej Rp z oddziałami dwujęzycznymi oraz międzynarodowymi

"Celem naszego projektu jest zbiórka na artykuły spożywcze oraz niezbędne wyposażenie dla zwierzaków ze schroniska "Ciapkowo" w Gdyni. Zwierzę to nie rzecz, jako istota żyjąca- czuje! Żadne zwierze nie będzie Wam tak oddane jak to przygarnięte ze Schroniska."

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!