Zostawiłeś samochód na słońcu? Wystarczy ten trik i auto jest w kilka sekund schłodzone

i

Autor: canva

lifehack

Upał w aucie latem? Mamy na to sposób. Tak szybko schłodzisz auto!

2024-06-17 8:44

Lato w pełni, pogoda sprzyja, a temperatura wysoka. Nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Wsiadasz do auta, a tam upał? Wiemy, co zrobić, żeby szybko schłodzić samochód. Ten sposób działa!

Z pewnością nie raz zdarzyło ci sie zostawić samochód na słońcu. Nie zawsze mamy przecież możliwość znalezienia miejsca parkingowego w cieniu, zwłaszcza w centrum miasta. Kiedy pozostawimy tam auto na chwilę, to nie problem. Ten pojawia się w momencie, kiedy samochód pozostanie na słońcu kilka godzin. Szanse na to, żeby do niego później wsiąść i od razu odjechać są praktycznie niemożliwe. Co zrobić? 

Najprostszym sposobem jest oczywiście wywietrzenie samochodu, włączenie zimnego nawiewu i odczekanie aż temperatura wewnątrz pojazdu spadnie.  Ten sposób niestety ale potrafi trwać dość długo. Nie zawsze mamy tyle czasu. Jest na to szybszy sposób! 

Jeden z użytkowników TikToka podzielił się na swoim profilu naprawdę przydatka ciekawostką. Jakub, który na tej platformie znany jest pod nickiem 10jakob ma na swoim koncie blisko 140 tysięcy obserwujących, a jego filmy polubiono już ponad 15 milionów razy! Wspomniany trik z szybkim chłodzeniem nagrzanego samochodu z kolei obejrzało blisko 1,5 miliona osób! 

"Jeśli przez przypadek zostawiłeś swoje auto na słońcu i teraz jest za gorąco żeby w nim siedzieć..." - zaczyna tiktoker. 

Najprostszym sposobem na jego wywietrzenie jest otwarcie okna pasażera i achanie drzwiami od strony kierowcy 

- podaje Jakub.

Jak dodaje, tym sposobem wywietrzymy samochód w mniej niż minutę! 

Urodziłeś się po roku 2000? Tych memów niestety nie zrozumiesz. "Gimby nie znajo" [GALERIA]

W regionie uczczono pamięć zamordowanego żołnierza
Listen on Spreaker.