Nóż - zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.com

policja

Ugodził nożem trzy osoby! 17-latek chciał tak rozwiązać konflikt

2024-06-21 12:20

Policjanci zatrzymali 17-latka, który w piątek w Żukowie (Pomorskie) zaatakował nożem trzy osoby. Ujęli go na przystanku autobusowym, gdy zamierzał wsiąść do nadjeżdżającego autobusu – poinformowała pomorska policja.

Rzeczniczka prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku komisarz Karina Kamińska poinformowała, że w niespełna kilkanaście minut po zdarzeniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 17-latka, który w piątek w parku w Żukowie ugodził nożem trzy osoby w wieku 14, 16 i 17 lat.

Nastolatkowie zostali zaatakowani po godzinie 9.00. Zatrzymany 17-latek to ich kolega ze szkoły. Między uczniami doszło do nieporozumienia 

– przekazała Kamińska.

Policjanci zatrzymali sprawcę na przystanku, gdy zamierzał wsiąść do nadjeżdżającego autobusu.

„Zabezpieczyli nóż, którym 17-latek ranił pokrzywdzonych i doprowadzili go do jednostki policji. Pokrzywdzeni z obrażeniami niezagrażającymi ich życiu zostali przewiezieni do szpitala”

 – powiedziała rzeczniczka.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia i jego przyczyny. O sprawie powiadomiony został prokurator.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

„Pieniądze to nie wszystko. Extra". - Robert Szcześniewski Prezes Soonly Finance