Quiz. Jaki samochód do ciebie pasuje? Rozwiąż quiz i dowiedz się!

i

Autor: Fot. Pixabay.com

moto

Ten trik odmłodzi twoje auto. Tak handlarze podnoszą wartość samochodu o kilka tysięcy!

2024-04-24 10:36

Handlarze samochodów często dwoją się i troją, aby sprzedać samochód z jak największym zyskiem. Sposobów na to mają sporo, ale jest jeden, który pozwala zaoszczędzić im naprawdę niebagatelną sumę! Chodzi o... lakier. Jak o niego odpowiednio zadbać?

Sprzedaż samochodu. Jak podnieść jego wartość?

Kiedy nadejdzie czas sprzedaży samochodu staramy się zrobić co w naszej mocy by choć trochę poprawić wygląd samochodu. To często pozwala ponieść jego cenę lub uciąć negocjacje w wygodnym dla nas miejscu. Handlarze od lat szukają na to idealnego sposobu. Wiadomo przecież, że auto dobrze wyglądające z zewnątrz będzie bardziej zachęcało do szybszego zakupu. Jak zatem sprawić, by klient się zakochał w czterech kołach i był gotów zapłacić za auto każdą cenę? 

Ten trik odmłodzi twoje auto. Tak handlarze podnoszą wartość samochodu

Osoby trudniące się handlem sięgają po rozmaite produkty, używając przeróżnych środków pielęgnacyjnych i wosków samochodowych, ale niewiele wprowadziło tyle rewolucji, co wosk ceramiczny - zaznacza portal pasjamotoryzacja.pl. 

Produkt zgodnie z pierwotnymi założeniami miał chronić powierzchnię pojazdu przed zarysowaniami, zabrudzeniami i szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Wosk ceramiczny sprawia, że samochód nie tylko prezentuje się lepiej, ale także jest lepiej chroniony przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, zwłaszcza zimą. Efektem końcowym jest pojazd, który zachowuje swój blask, wygląd i atrakcyjność przez znacznie dłuższy okres niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod pielęgnacji.

- podaje autor tekstu.

Ceramiczny wosk. Jak działa? 

Powłoka ceramiczna zwiększa wytrzymałość lakieru, zmniejszając ryzyko powstawania mikrorysek i niewielkich zadrapań, tym samym wydłuża żywotność lakieru i efekt „nowości”, poprawiając wygląd auta - podkreśla wulkanista.pl

Tych sprzętów nie podłączaj do przedłużacza! Lista urządzeń, które nigdy nie mogą być wpięte w listwę! [GALERIA]

Johnny Depp w Titanicu? Ci aktorzy mogli zagrać główne role w tych kultowych produkcjach