Pani domu i lodówka z lat 60

i

Autor: instagram/NAC

ciekawostki

Tak wyglądały lodówki naszych babć. Są bardziej luksusowe niż te dzisiejsze!

Świat idzie do przodu, a wyposażenie naszych domów jest coraz bardziej intuicyjne, proste i łatwe w użyciu? Nic z tych rzeczy. Gdy zobaczycie, jak wyglądały lodówki w latach sześćdziesiątych, będziecie w szoku.

Wyposażenie starej lodówki lepsze niż dzisiejszych najnowocześniejszych!

Nagranie obiega Internet. Lodówka, która, jak opisano została wyprodukowana w 1963 roku, a w jej wyposażeniu znajdziemy obrotowe, regulowane półki, obracane szuflady i ogromne, przestronne wnętrze.

Co takiego się stało, że współczesne lodówki to kilka prostych półek? Dlaczego w tych sprzętach brakuje ciekawych i praktycznych udogodnień. Nad wyglądem współczesnego sprzętu AGD pochylił się miedzy innymi Influencerka Pani AGD. 

Co poszło nie tak? 

- pyta retorycznie.

Lodówka z lat sześćdziesiątych

"Historia lodówki to fascynująca opowieść o ewolucji sposobów przechowywania żywności. Jak to się stało, że urządzenie, które dzisiaj znajduje się w niemal każdym domu, było kiedyś luksusowym towarem, na który mogło sobie pozwolić tylko nieliczne grono zamożnych ludzi?" - być może to zdanie otwierające tekst GW o historii lodówek tłumaczy, dlaczego teraz tak trudno o dobry bogato wyposażony sprzęt

Zobaczcie na filmie, jak wygląda lodówka z 1963 roku. Filmiki obiegają sieć.

Jest nawet rachunek 497 dolarów!

Wnętrze lodówki z 1963 roku

i

Autor: instagram

GALERIA: Najbardziej niezwykłe zjawiska Bałtyku. Trzeba mieć szczęście, by tego doświadczyć!

Pomorskie. Gdańskie Juwenalia 2024