Ciapkowo

i

Autor: Mirosław Pieślak/archiwumGdynia.pl

zwierzęta

Pomóż Ciapkom i Ciapkotom! Akcja gdyńskiego schroniska

Wszystkie ręce na pokład, kto kocha zwierzęta, niech pomaga! Nie trzeba mieć pieniędzy, wystarczą dobre chęci i... dostęp do internetu. Do dzieła!

Dla podopiecznych schroniska „Ciapkowo” każda złotówka jest na wagę złota. A teraz, dzięki akcji „Przybij łapę”, pojawiła się świetna okazja, żeby pomóc Ciapkom i Ciapkotom. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy raz dziennie wejść na stronę internetową i oddać swój głos na gdyńskie schronisko.

Firma BackUp zorganizowała akcję „Przybij łapę”, która ma na celu wsparcie schronisk dla zwierząt. Na czym ona polega? Na głosowaniu online na placówkę, która zdobędzie największą liczbę głosów. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną 40 000 zł. Natomiast schroniska, które zajmą 2 i 3 miejsce, otrzymają zapas karmy o wartości 1 000 zł (każde). W akcji bierze również udział gdyńskie schronisko „Ciapkowo” prowadzone przez OTOZ Animals.

Zagłosujcie na schronisko z Gdyni! Klikać i głosować można od 10 czerwca 2024 r. do 15 września 2024 r.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

GALERIA: Krew może oddać też nasz pupil. Kotka Tosia już to zrobiła i uratowała koleżankę

Pomorskie. Gdańskie Juwenalia 2024

Gdańsk, Gdynia czy Sopot? Rozpoznaj jakie miasto jest na zdjęciu!

Pytanie 1 z 10
Jakie miasto jest na zdjęciu?
Gdańsk, Gdynia czy Sopot?