zaginięcie Iwony Wieczorek. Policjanci szukają kierowcy fiata

i

Autor: mat. policji

Zaginięcie Iwony Wieczorek

Nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! O co chodzi z białym Cinquecento?

2024-06-24 11:21

Jest nowy trop w sprawie Iwony Wieczorek - informują policjanci z Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze są w posiadaniu informacji, że związek z zaginięciem kobiety mógł mieć kierujący białym fiatem. Policjanci apelują, by skontaktował się z nimi każdy, kto ma informację na jego temat. O co chodzi z białym Cinquecento?

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 r., kiedy wracała z klubu w Sopocie.

- Policjanci ze stołecznego Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw, którzy prowadzą tę sprawę, uzyskali informację, że związek z zaginięciem kobiety może mieć kierowca białego fiata cinquecento" – przekazano w komunikacie opublikowanym w piątek na stronie internetowej Komendy Stołecznej Policji.

Podano, że pojazd przemieszczał się 17 lipca 2010 roku o godzinie 5:07 w Gdańsku ulicą Pomorską w rejonie Parku Regana.

- Każda osoba, która ma informacje o wspomnianym samochodzie i jego kierowcy, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania na na tel. 506 582 722, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji - zaapelowała KSP.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Policja poszukuje kierowcy białego fiata

i

Autor: mat. policji

Iwona Wieczorek ostatni raz była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. 19-letnia wtedy dziewczyna po grillowaniu na działce poszła ze znajomymi do sopockiego klubu. Po wyjściu z dyskoteki wracała sama do domu w Gdańsku. Zarejestrowały ją kamery monitoringu w kilku miejscach, jednak dziewczyna nigdy do domu nie dotarła.

ZOBACZ TEŻ: 11 teorii na temat zaginięcia Iwony Wieczorek. Co stało się z nastolatką?

Quiz ortograficzny: U czy Ó?

Pytanie 1 z 30
Jak zapiszesz to słowo?
Dzieciństwo Iwony Wieczorek. Premiera filmu dokumentalnego