Bójka w samolocie zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixels

Niewiarygodne historie

Koszmarny lot na Teneryfę. Bili się jak na podwórku!

To, co dzieje się na pokładzie samolotu zawsze powoduje dużo stresu. Jesteśmy zamknięci na małej przestrzeni z ludźmi, których nie znamy i jesteśmy na nich skazani. Niekiedy emocje biorą górę, a konflikt trudno rozładować na pokładzie. Ten lot przejdzie do historii - pasażerowie zaczęli bójkę, a obsługa nie była w stanie nic zrobić!

Bójka na pokładzie samolotu Ryanair

Wyzwiska, agresja, krzyki, a to wszystko na wąskim korytarzu, wśród tłumu przypadkowych pasażerów - tak wyglądał lot Ryanairem z Edynburga na Teneryfę. Uczestnicy bójki to bracia - obaj od wejścia byli pod wpływem alkoholu i zachowywali się wulgarnie - relacjonują pasażerowie. 

Awantura podczas lotu

Według relacji świadków zdarzenia, problemy rozpoczęły się już na początku podróży. Grupa pasażerów siedząca w przedniej części samolotu nadużywała alkoholu, krzyczała i przeklinała. Jak donosi "Daily Mail", Nikki Swinton, która znajdowała się tuż za nimi, zastanawiała się, dlaczego w ogóle pozwolono im wejść na pokład w Edynburgu. 

To było piekło. Musiałam znosić znęcanie się z ich strony przez dwie i pół godziny, zanim załoga się odezwała. To był najgorszy lot w moim życiu. Zagrozili, że mnie zaatakują, kiedy wyjdę z samolotu. Język i to, o czym rozmawiali, było obrzydliwe

- relacjonowała kobieta. 

Nagranie bijatyki na pokładzie samolotu

Film, który pojawił się w internecie z nagraną awanturą na pokładzie zyskał ogromną popularność. Nikt nie chciałby przeżyć podobnej sytuacji. Krzyki, rękoczyny i atakowanie każdego, który próbował ugasić konflikt. Obsługa była kompletnie lekceważona, nie byli w stanie zapanować nad pasażerami. 

Nie brakowało obraźliwych słów, rękoczynów, plucia i krzyków, a oberwało się też pasażerom. Awantura w samolocie trwała ponad 30 minut! Konflikt rozwiązała dopiero hiszpańska policja, która wkroczyła na pokład i wyprowadziła niesfornych podróżnych po wylądowaniu na Teneryfie. 

GALERIA: Tajne hasła stewardów. Zobacz, co znaczą w samolocie

Pomorskie. Protest rolników w Wejherowie