Influencerka ma 33 lata i mieszka z rodzicami. Internauci nie kryli oburzenia

i

Autor: mat pras

świat gwiazd

Influencerka ma 33 lata i mieszka z rodzicami. Internauci nie kryli oburzenia

2024-04-19 12:43

Nadal mieszka z mamą, nie nauczyła się prowadzić samochodu i od 14 lat jest singielką - Elle McNamara zdenerwowała internauctów swoim wyznaniem. Influencerka jest singielką od 14 lat!

Elle McNamara jest influencerką znana w sieci jako Bambi Does Beauty. Na co dzień nagrywa filmy w lifestylowym i urodowym klimacie. Na sporą rzesze fanów, a na Instagramie obserwuje ją 610 tysięcy osób. Ostatnio w sieci zawrzało po wyznaniu 33-latki. 

Jak wyznała w mediach społecznościowych - wciąż mieszka z rodzicami. Jej rodzice w wieku 62 i 72 lat i  są jej "najlepszymi przyjaciółmi". Jak sama zaznacza jest singielką od 14 lat i nie korzysta z aplikacji randkowych ani nie wychodzi na randki.

McNamara nigdy też nie zrobiła prawa jazdy i nie nauczyła się prowadzić samochodu, co wywołało falę krytyki ze strony internautów. Komentujący zarzucili jej hipokryzję, bo skoro jest tak zżyta z rodzicami, powinna nauczyć się prowadzić samochód dla ich dobra

- zaznacza portal Ofeminin.

Dobrze jest żyć życiem, którego inni nie rozumieją" - tak influencerka opisała swoje wideo. Jak komentowali internauci, powinna wyjść ze swojej strefy komfortu i zdobyć więcej doświadczeń. "Wielu z nich wyraziło obawy co do jej przyszłości, zwłaszcza w kontekście relacji społecznych po śmierci rodziców" - dodaje portal. 

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?