Kinga z Gdańska wyszła za mąż za nieznajomego. Kim jest?

i

Autor: kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" źródło: x-news/TVN/InstagramSlubodPierwszegoWejrzenia

telewizja

Gdańszczanka wzięła ślub "w ciemno". Mąż ostro ją osądził

Ślub od pierwszego wejrzenia to program dobrze już znany widzom TVN-u: młodzi są do siebie dopasowywani przez ekspertów. W najnowszej serii jedną z bohaterek jest gdańszczanka - Kinga. W ostatnim odcinku poznała swojego męża, którego wybrali jej eksperci.

Ślub od pierwszego wejrzenia: panną młodą jest gdańszczanka

27-letnia Kinga pochodzi z Gdańska i z zawodu jest psychologiem. Poznaliśmy ją w pierwszych odcinkach, ma wsparcie rodziców, a czas wolny spędza na spacerach z psem. W programie mogliśmy obejrzeć ulubione miejsca na spacery, które prowadzą przez Trójmiejskie plaże. Sam Gdańsk również załapał się na kilka kadrów.

Kinga ma 27 lat i jest związana z Gdańskiem od urodzenia. W premierowym odcinku 26 września w programie pokazano uroczystość zaślubin oraz wesele młodej pary. Wybrankiem Kingi został Marcin. O rok młodszy mieszkaniec Szczecina. Ślub od Pierwszego wejrzenia to program, w którym eksperci dobierają w pary i aranżują małżeństwa. Kobieta i mężczyzna po raz pierwszy widzą się dopiero na uroczystości ślubnej - pobierają się i przez miesiąc są obserwowani przez kamery, po tym czasie decydują czy chcą rozwodu, czy kontynuują związek. TVN emituje 9 edycję programu.Szczerze mówiąc, to bym się nie obkręcił za nią na ulicy,

Kinga ze ślubu od pierwszego wejrzenia: kim jest?

Kinga jest psychologiem. Pracuje w szkole jako nauczyciel wspomagający z dziećmi z niepełnosprawnościami. Taka praca jest spełnieniem jej marzeń i daje ogrom satysfakcji. Dodatkowo pracuje w gabinecie jako psycholog. Ma psa, z którym uwielbia chodzić na spacery. Jest zapracowana i sama to przyznaje, ale nie potrafi inaczej. Kobieta wyznała, że jest stworzona do bycia w relacji, ma pracę i mieszkanie, brakuje tylko męża. Marzy też o dzieciach. Miała trzy poważne związki, ostatnia relacja zakończyła się dla niej w nieprzyjemny sposób.

Ekspertki wskazywały, że potrzebuje silnego mężczyzny, który na nią "zdąży". Jest bardzo energiczna, zapracowana i dobrany został jej parter, który nieco ją wystopuje, przy którym w domu będzie mogła odpocząć. Obawy ekspertek dotyczyły tego, czy Marcin na pewno nadąży, za energiczną żoną.

W programie poznajemy jej rodziców: emocjonalnych i otwartych ludzi, którzy wspierają córkę przed i w trakcie ślubu. W drugim odcinku, gdy poznajemy Kingę, nie brakuje wzruszeń. Jej tata również jest psychologiem, a "mąż od pierwszego wejrzenia" jego córki przyśnił mu się w nocy. W kolejnym odcinku para staje na ślubnym kobiercu. 

Co sądzą o sobie Kinga i Marcin?

To był ślub, w którym stres Marcina było bardzo widoczny. Uczestnicy oceniają się nawzajem i komentują "pierwsze wrażenie" Marcin nie wyrażał się o nowej żonie ani zbyt wylewnie, ani pochlebnie. Pytany przez przyjaciela uchylał się od odpowiedzi co o niej sądzi. Przed kamerą powiedział wprost:

Szczerze mówiąc, to bym się nie obkręcił za nią na ulicy

- powiedział Marcin.

Internauci krytykują pana młodego za te słowa, pisząc, ze wyraził się z byt ostro i nie dał szansy żonie. Część komentujących widzi jednak ogromny stres i nerwy Marcina, wskazując, że musi ochłonąć, by racjonalnie osądzić sytuację. 

Kinga ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest natomiast zachwycona mężem. Wielokrotnie mówi, że to  przystojny, wysoki mężczyzna oraz że widzi ogromne podobieństwa pomiędzy ich charakterami. "Jesteśmy tacy sami" pada na antenie. 

Jak potoczy się małżeństwo Kingi i Marcina i gdzie zamieszkają po ślubie? Gdańsk ma szansę na kolejne sceny w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: redakcja.trojmiasto@eska.pl

GALERIA: Znani z Gdańska

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kinga i Marcin rozstali się? Były uczestnik twierdzi, że nie są już razem!