Euro 2024

Euro 2024. Pomorze kibicuje. Odwiedziliśmy strefę kibica w Gdańsku [GALERIA]

Euro 2024 trwa w najlepsze. Na ulicach Hamburga jest istne piłkarskie szaleństwo. To tam w niedzielę (16 czerwca) Polacy zagrali swój pierwszy mecz. A jakie nastroje panują w Polsce? Odwiedziliśmy strefę kibica w Gdańsku.

W niedzielę (16 czerwca) Polscy zagrali swój pierwszy mecz podczas Euro 2024. Ich przeciwnikiem była Holandia. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 15:00 na Volksparkstadion w Hamburgu.

W następnych meczach polska reprezentacja zagra z Austrią (21 czerwca o godz. 18) oraz z Francją (25 czerwca o godz. 18).

My odwiedziliśmy Strefę Kibica w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Jakie emocje panowały tuż przed rozpoczęciem meczu? Okazuje się, że kibice są zgodni: Polska musi wygrać!

 

Ja myślę, że będzie 1:0 dla nas, a czy wyjdziemy z grupy to dopiero się okaże 

- mówił nam jeden z kibiców.

Nie! Będzie 2:0 dla nas 

- dodaje syn. 

Mamy niewielkie szanse na wygraną, ale jestem tutaj i kibicuję. Obstawiam wynik 1:1. 

- przyznał kolejny z kibiców. 

Euro 2024. Gdzie oglądać mecze w Trójmieście?

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie obejrzeć mecze w iście kibicowskim stylu, spójrz na naszą rozpiskę. Tutaj obejrzysz transmisje Euro 2024: Strefa kibica Gdańsk, Gdynia, Sopot na EURO 2024. Gdzie oglądać mecze Polaków?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Tak Polacy kibicują w Hamburgu