Ed Sheeran wystąpi w Gdańsku już w lipcu. Są jeszcze bilety na koncert!

i

Autor: AKPA

Koncerty

Ed Sheeran wystąpi w Gdańsku już w lipcu. Są jeszcze bilety na koncert!

Ed Sheeran rusza w trasę koncertową i zagra w Gdańsku w 2024 roku. Bilety na pierwszy koncert wyprzedały się w niesamowitym tempie, a artysta zapowiedział kolejny występ. Sprzedaż biletów trwa! Ed Sheeran na Polsat Plus Arena Gdańsk wystąpi na scenie obrotowej 360 stopni. Na każdy koncert wejdzie rekordowe 55 tysięcy fanów. Koncerty w Gdańsku są jedyne w Polsce w 2024 roku, więc możemy się spodziewać prawdziwego szturmu fanów Brytyjczyka.

AKTUALIZACJA. Ed Sheeran w Gdańsku. Bilety w sprzedaży! CENY Eventim

Ile kosztują bilety na koncert Eda Sheerana w Polsat Plus Arena Gdańsk? Ceny na pierwszy koncert, 12 lipca, zaczynały się już od 344 zł. Tyle musieliśmy zapłacić za miejscówkę na trybunach. Za bilet za płytę wydać trzeba było 444 zł. Ostatnie wyprzedały się bilety w kwocie 544 zł. Pod koniec sprzedaży system automatycznie wybierał nam już miejsca, więc nie było możliwości zaznaczenia konkretnego na rozpisce. 

Ed Sheeran - koncert w Gdańsku 13 lipca 2024 CENY BILETÓW

Bilety bardzo szybko się wyprzedały, dlatego artysta zapowiedział kolejny koncert! Gościem specjalnym występów będzie Calum Scott. Kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert w sobotę, 13 lipca 2024 roku? Można je dziś kupić od godziny 11:00, za pośrednictwem strony eventim.pl. Jakie ceny biletów na drugi koncert Eda Sheerana w Gdańsku?

Trybuny:

  • 344 zł
  • 444 zł
  • 544 zł

Płyta - miejsca stojące: 444 zł

Trzeba się spieszyć, bo bilety wyprzedają się bardzo szybko! Dostępne są na stronie Eventim: https://www.eventim.pl/event/ed-sheeran-x-tour-polsat-plus-arena-gdansk-17811279/ 

Ed Sheeran Gdańsk 13 lipca ceny biletów

i

Autor: Eventim

Ed Sheeran jest obecnie jednym najsłynniejszych na świecie piosenkarzy pop. Wydał pięć studyjnych albumów. Jego trzeci album „Divide" rozszedł się już w liczbie 12,5 mln egzemplarzy. Na listy przebojów przebił się utworem w 2011 r. utworem „The A Team". Pisze teksty utworów, gra na gitarze. Jest również producentem muzyczny, a nawet występował jako aktor w filmach.

Ed Sheeran koncert Gdańsk 2024

Ed Sheeran podczas przyszłorocznej trasy koncertowej odwiedzi siedemnaście miast na dwóch kontynentach - Azji i Europie. Gdańsk jest jedynym miastem w Polsce, w którym wystąpi. Informację o planowanym koncercie słynnego piosenkarza opublikował na swoim Facebooku Paweł Buczyński, prezes spółki Arena Gdańsk Operator. Informację tę potwierdził sam Ed Sheeran.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

GALERIA: Niezwykłe miejsca na wakacje z dziećmi na Kaszubach

Najpiękniejsze jeziora w Pomorskiem. Te miejsca warto odwiedzić!