Policja

i

Autor: Twitter/Pomorska Policja zdjęcie ilustracyjne

Wypadek w Gdańsku. 5.03.2021 r. Samochód osobowy zderzył się z tramwajem. Jedna osoba ranna

2021-03-05 16:19

Wypadek w Gdańsku. W piątek, 5.03.2021 r. na skrzyżowaniu ulic Kartuskiej z Jasną samochód osobowy zderzył się z tramwajem. Jedna osoba została ranna. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Samochód osobowy zderzył się z tramwajem w Gdańsku w piątek, 5.03.2021 r. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Kartuskiej z Jasną.

– Jedna osoba została poszkodowana, udzielana jest jej pomoc medyczna. Nikt z pasażerów tramwaju nie został ranny – poinformował dyżurny SKKW.

Nadkom. Magdalena Ciska z gdańskiej policji powiedziała, że kierowca samochodu osobowego nie ustąpił tramwajowi pierwszeństwa przejazdu. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe.

Zderzenie auta z tramwajem. Posłuchaj relacji gdańskiej policji:

Wypadek w Gdańsku. 5.03.2021 r. Były utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej

ZTM Gdańsk poinformował, że w wyniku wypadk, ruch tramwajów linii 10 i 12 wzdłuż ul. Kartuskiej został wstrzymany.

Tramwaje linii 10 z Nowego Portu i 12 z Oliwy od Dworca Gł. kursowały przez: Bramę Wyżynną, Śródmieście SKM, Węzeł Groddecka, Urząd Miejski, Hucisko z powrotem do Nowego Portu i Oliwy.

Na odcinku Hucisko-Siedlce uruchomiona została komunikacja zastępcza, ponadto na wysokości przystanków tramwajowych zatrzymywały się autobusy linii 167.

Od Siedlec do Brętowa PKM i Lawendowego Wzgórza ruch tramwajów odbywał się po stałych trasach.

Kolejny wypadek z udziałem komunikacji miejskiej w Trójmieście w piątek, 5.03.2021 r.

To już kolejny wypadek w Trójmieście z udziałem pojazdów komunikacji miejskiej. W Gdyni w piątek, 5.03.2021 r. rano doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. 3 osoby zostały ranne.

Tir zmiażdżył Marka i jego 10-letniego syna. Wypadek Strzelce Małe.