Trefl Gdańsk w Ergo Arenie.

i

Autor: https://www.facebook.com/treflgdansk/photos/4739382866121064

Weekend sportowych emocji w Ergo Arenie. FIBA Europe Cup i mecz z Asseco Resovią

2022-02-04 8:28

To będzie weekend pełen sportowych emocji! A wszystko - w Ergo Arenie. To właśnie na granicy Gdańska i Sopotu - już w sobotę w ramach rozgrywek FIBA Europe Cup Trefl Sopot zmierzy się z CSM CSU Oradea. Sopocianie, jeśli chcą pozostać w grze o czołową "ósemkę", muszą wygrać ten mecz.

- Jest to bardzo dobry zespół. Jednak mamy tu swoje szanse. Oni również, w ostatnim meczu przegrali z Beneficą Lizbona. Najważniejsza u nas jest pełna koncentracja i zdrowie - mówi Karol Gruszecki, koszykarz Trefla Sopot.

Tymczasem w niedzielę Ergo Arenę przejmą siatkarze. Trefl Gdańsk zagra z Asseco Resovią Rzeszów. Początek meczu o godzinie 14:45.

- Trefl Gdańsk w niedzielę 6 lutego miał podjąć w Ergo Arenie mistrza Polski Jastrzębski Węgiel. Z powodu zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w drużynie z Jastrzębia-Zdroju były zespół Lukasa Kampy nie przyjedzie w ten weekend nad Bałtyk, ale to nie oznacza braku siatkarskich emocji w hali na granicy Gdańska i Sopotu. W hali zamelduje się inny topowy zespół, Asseco Resovia Rzeszów. I to również mogą być ogromne emocje, patrząc, że w ostatnim starciu, w Rzeszowie, to nasi siatkarze pokonali gospodarzy. Musimy zrobić wszystko, żeby utrzymać ten wynik - dodaje Justyna Gdowska, rzecznik drużyny.

Wszystkie bilety zakupione na niedzielny mecz zachowują ważność na spotkanie z Asseco Resovią Rzeszów. - Nowa data spotkania z mistrzem Polski zostanie ustalona w późniejszym terminie - zaznacza Gdowska.

Bilety na oba spotkania dostępne są w Internecie bądź kasach Ergo Areny.