Uwaga kierowcy! Tunel pod Martwą Wisłą będzie zamknięty

i

Autor: pixabay

Na drodze

Uwaga kierowcy! Tunel pod Martwą Wisłą będzie zamknięty

2024-04-19 10:23

Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku zostanie zamknięty, a kierowców czekają utrudnienia. W tym czasie będą prowadzone prace serwisowe. Wiemy, gdzie będą objazdy.

W tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku przeprowadzone zostaną nocne prace serwisowe, podczas których obiekt zostanie całkowicie wyłączony z ruchu w obu kierunkach.

Podczas zamknięcia tunelu umyte zostaną drzwi przejść poprzecznych, punkty SOS, czujniki, kamery wjazdowe i przejazdowe, oczyszczone zostanie także oświetlenie ewakuacyjne. Ponadto serwis swoim zakresem obejmie przegląd i konserwację przepompowni tunelowych i oraz lamp oświetlenia przejazdowego.

Prace zaplanowano na noc z soboty na niedzielę, z 20 na 21 kwietnia, w godzinach od 22:00 do 6:00. W czasie zamknięcia tunelu możliwy będzie objazd ulicami: Marynarki Polskiej, Jana z Kolna, Wały Jagiellońskie, Podwale Przedmiejskie i Elbląska.

GALERIA: Targi Rzeczy Ładnych Gdańsk 2024 r.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Protest rolników w centrum Gdańska