Urząd Miasta Gdyni

i

Autor: Paweł Kukla / gdynia.pl

Urzędowanie trójmiejskich magistratów w wigilię i Sylwestra

2021-12-21 18:00

Załatwianie spraw w najbliższym czasie będzie utrudnione. W okresie świąteczno-noworocznym większość instytucji zmienia swoje godziny urzędowania. Nie inaczej jest w trójmiejskich ratuszach, zwłaszcza w wigilię i Sylwestra.

- W piątek 24 grudnia, czyli w wigilię Bożego Narodzenia oraz w piątek 31 grudnia, czyli w Sylwestra, urząd miejski w Gdańsku, w tym wszystkie zespoły obsługi mieszkańców będą dostępne dla klientów od godziny 8:00 do godziny 13:00. Za to w okresie pomiędzy świętami a Nowym Rokiem, pracujemy tak jak w czasie całego roku - informuje Jędrzej Sieliwończyk z gdańskiego ratusza.

W Gdyni będzie inaczej. Tu w wigilię nic już nie załatwimy. - W wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia, Sala Obsługi Mieszkańców w gmachu głównym urzędu miasta Gdyni, Centrum Obsługi Mieszkańca w centrum Riviera, kancelaria ogólna urzędu miasta Gdyni, kancelaria ogólna i biuro obsługi klienta strefy płatnego parkowania, w tym kasy oraz urząd stanu cywilnego będą nieczynne - mówi Agata Grzegorczyk z gdyńskiego magistratu.

W ostatni dzień roku urząd miasta Gdyni działać będzie do godziny 14:00, ale biuro strefy płatnego parkowania ponownie będzie nieczynne.