Alergię zwalczy oczyszczacz

i

Autor: pizels

porada

To jedno urządzenie zmienia życie alergików. Nie ważne czy masz alergię sezonową czy całoroczną

2024-05-27 7:43

Wziewne, całoroczne, sezonowe - nieważne na jaką alergię cierpisz, każda jest dokuczliwa. Alergicy łapią się wszystkich metod, by sobie ulżyć, my proponujemy jedną, niezawodną!

Co na alergię w maju?

Słyszymy o smogu, boimy się zanieczyszczeń powietrza - czyste powietrze jest dla nas dużą wartością. Do tego dochodzą problemy związane z alergią, sezonowe uczulenia na pyłki roślin. Wszystko, co w powietrzu nam szkodzi jest w stanie wyłapać jedno urządzenie. W mieszkaniu zajmie niewiele miejsca, a sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które doskonale radzi sobie z obecnymi w powietrzu zanieczyszczeniami, czyli czynnikami negatywnie działającymi na zdrowie. Wykorzystuje szereg filtrów, może nawilżać, jonizować lub nawet ozonować powietrze. Może się okazać prawdziwym ratunkiem dla wielu osób, przez cały rok sprawdzi się doskonale oczyszczając powietrze z uczulających pyłków czy roztoczy. 

Każdy miesiąc to inne alergie. W kwietniu najbardziej pylą drzewa. Olcha, topola, wierzba i brzoza utrudniają życie. Warto wprowadzić do codzienności każdą metodę która poprawi jakość powietrza w domu. Oczyszczacz powietrza sprawdzi się do tego idealnie. 

Jak sobie radzić z alergią na pyłki?

Uczulenie na pyłki roślin objawia się:

  • wodnistym katarem
  • napadami kichania
  • chrypka, podrażnienie gardła
  • swędzący nos, oczy
  • zapaleniem spojówek wywołującym łzawienie i pieczenie oczu

Gorączka czy alergia sienna to też:

  • stan podgorączkowy
  • problemy z koncentracją
  • ogólne rozbicie.

Urządzenie, które chroni przed alergią

Oczyszczacz powietrza świetnie sprawdzi się nie tylko przy alergii sezonowej na pyłki, ale też każdej innej wziewnej. Czy to grzyby, czy alergia na roztocza kurzu domowego - tu wszędzie pomoże oczyszczacz powietrza, który poprawi jakość powietrza w naszym domu. 

GALERIA: Masz ogródek w mieście? Jakie kwiaty zasadzić?

Pomorskie. Gdynia Orłowo wiosną