tatuaż

i

Autor: pixabay.com

tatuaż

Te tatuaże są modne w tym roku. Zdziwisz się, o jakie wzory chodzi!

2023-08-24 17:23

Moda potrafi być nieprzewidywalna. Nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tatuaże. Tutaj też widać pewne trendy. W 2023 roku jest kilka wzorów, które już teraz stają się mocno popularne. O jakich tatuażach mowa? Zdziwisz się!

Choć wielu mogłoby się wydawać, że tatuaże wyszły już z mody, coraz więcej osób w tym (jak podają różne źródła) sporo kobiet, decyduje się a zrobieni sobie takiej estetycznej "pamiątki". Damskie tatuaże nosi wiele celebrytek, od delikatnych wzorów na nadgarstkach po wytatuowane ramiona czy nogi. W 2023 roku jest sporo trendów, które cieszą się ogromną popularnością. O jakich wzorach mowa? 

Modne tatuaże 2023

Wciąż w "topce" najbardziej popularnych wzorów, które chętnie tatuujemy sobie na ciele są kwiaty, a w szczególności róże. Jak podaje kobietamag.pl, najczęstsze skojarzenie, jakie wzbudza wytatuowana róża to „Mały Książę” oraz róża wyznaczają czas życia Bestii. Tatuaże z różą nosiły bohaterki słynnej sagi o Wiedźminie – Ciri i Mistle. Tatuaż róża, w zależności od kręgu kulturowego, może być interpretowany w bardzo różny sposób. Powszechnie kojarzy się ją z symbolem piękna, miłości, delikatności, ulotności i kobiecości.

Rysunek dziecka jako tatuaż

Brzmi bardzo nieodpowiedzialnie, ale nic bardziej mylnego. coraz więcej rodziców decyduje się na tatuowanie rysunku swojej pociechy. Mogłoby się wydawać, że nie będzie to wyglądało estetycznie, ale wystarczy spojrzeć na relację takiego pomysłu przed doświadczonego artystę. Wygląda obłędnie! 

Tatuaże neotradycyjne to nowy trend

Tatuaże neotradycyjne to zazwyczaj duże projekty, pełne kolorów i szczegółów, które przyciągające wzrok. Charakterystycznymi motywami tatuażu tradycyjnego były flagi, sztylety, serca z napisem „mama” lub imieniem ukochanej, dziewczyny krągłymi kształtami i uwydatnionymi biustami (tzw. pin-up girls), kotwice, róże, rekiny, czaszki czy orły - czytamy na stronie zarnezlototattoo.pl.

Tatuaże: tak czy nie?