Powstała lampka nocna, która PÓJDZIE ZA TOBĄ do łazienki! Wygląda dość przerażająco

i

Autor: twitter.com/canva

Powstała lampka nocna, która PÓJDZIE ZA TOBĄ do łazienki! Wygląda dość przerażająco

2022-06-15 13:24

Z pewnością nie jednemu z nas zdarza się wstawać w nocy do łazienki. Zapalenie sobie światła w takim momencie, nigdy nie jest dobrym pomyłem. Powstała zatem lampka, która PÓJDZIE ZA TOBĄ do łazienki! Ma tylko jeden minus... wygląda przerażająco!

Japoński inżynier wpadł na dość nietypowy pomysł, choć sam zamysł pewnie ucieszył wielu. Stworzył lampkę, która sama się porusza. Wygląda prawie jak klasyczna lampka, którą stawiamy na nocnym stoliku, ale... ma "pajęcze nogi".

Jak podaje japoński HuffPost, pomysł na lampkę narodził się "przy okazji", inżynier chciał w jakiś sposób wykorzystać komponenty wyprodukowane na drukarce 3D. Wtedy przypomniał sobie, że jako dziecko bał się chodzić w nocy do łazienki i postanowił skonstruować chodzącą lampkę dla swoich dzieci.

Myślę, że może to przyczynić się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa, to jak posiadanie przewodnika, który chodzi ze mną po ciemku

- mówi twórca cytowany przez portal Donald.pl

Jak działa lampka?

Jest sterowana za pomocą pilota na bluetooth, ale japoński inżynier zapowiada prace nad jej autonomiczną wersją. To też nie pierwszy tego typu wynalazek. Japoński inżynier ma w swoim dorobku już kosze na zabawki.

Rowerowa masa krytyczna na Puławskiej. Kolarze zwracają uwagę na komunikacyjny problem