Nagranie Ukrainki w Gdyni ma blisko 3 miliony wyświetleń! To tu na porządku dziennym

i

Autor: tiktok.com/@aurika_190317

media społecznościowe

Nagranie Ukrainki w Gdyni ma blisko 3 miliony wyświetleń! "To tu na porządku dziennym"

2024-07-18 13:59

To wideo z Bulwaru Nadmorskiego w Gdyni stało się hitem TikToka, ma blisko 3 miliony wyświetleń! Jednak dla mieszkańców Trójmiasta to nie nowość. Ukrainka zarejestrowała... dzika, który niezwykle swobodnie spędza czas obok przechodniów.

Dla mieszkańców Trójmiasta dzień jak co dzień - dziki! Są wszędzie, na ulicach, klatkach schodowych, pod sklepami. I choć dla wielu to normalna sprawa, takie zwierzę w mieście wciąż budzi uzasadnianą sensację. 

Nagranie Ukrainki trafiło do sieci i zraz potem "posypały się" polubienia i komentarze. Na nagranym wideo widzimy jak do siedzącej pracy na gdyńskim bulwarze podchodzi, dość śmiało, dzik. Okazuje się, że w tobie mężczyzny widocznym na nagraniu musiała być jakaś smakowita przekąska, bo wierzę nie zastanawiając się długo - wskoczyło na ławkę! 

Jak twierdzą internauci, to nic nadzwyczajnego. Problem dzików w mieście znany jest od dawna. Dziki to już stali goście na terenach zurbanizowanych. Liczba interwencji podejmowanych przez służby miejskie, w związku z ich obecnością w mieście, stale rośnie.

Zwierzęta zwabione możliwością łatwego znalezienia posiłku i wyrzuconymi resztkami jedzenia, wychodzą z lasu i podchodzą w okolice osiedli mieszkaniowych i ludzkich domostw. Co zrobić, kiedy spotkamy dzika na swojej drodze? Jak się zachować i do kogo się zgłosić? Najważniejsze to zachować spokój. A żeby dziki zniechęcić do spacerów przy naszych domach, należy pamiętać, aby ich nie dokarmiać, nie wykładać jedzenia luzem i zamykać wiaty śmietnikowe.

Podczas ucieczki przed policją nazbierała aż 236 punktów karnych

Open'er Festiwal w Gdyni 2024. Tak się bawiliście! [GALERIA]

Listen on Spreaker.