Mikołaje na Motocyklach nie przejadą przez Trójmiasto

i

Autor: pixabay.com Mikołaje na Motocyklach nie przejadą przez Trójmiasto

Mikołaje na Motocyklach nie przejadą przez Trójmiasto. Impreza została odwołana

2020-11-06 12:16

Co roku na początku grudnia, w Trójmieście organizowany jest przejazd Mikołajów na Motocyklach. Akcja ma charakter charytatywny, bowiem zbierane są fundusze na ufundowanie ciepłych posiłków dla dzieci z ośrodków szkolono-wychowawczych w województwie pomorskim. W tym roku pomóc będzie można wyłącznie w sieci.

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

Coroczny przejazd Mikołajów na Motocyklach przez Trójmiasto został odwołany. To w związku z wprowadzonym przez rząd zakazem organizacji jakichkolwiek imprez masowych. Parada miała się odbyć w "mikołajki" czyli 6 grudnia. Organizatorzy choć respektują wprowadzone zarządzenia, to nie ukrywają swojego niezadowolenia.

- Nie wiem w jaki sposób, podróżując na motocyklach, mielibyśmy stanowić zagrożenie - mówi Monika Pranczke jedna z organizatorek. Posłuchaj:

Posłuchaj dlaczego organizatorzy nie rozumieją odwołania ich imprezy:

Corocznie zbierane są fundusze na ufundowanie ciepłych posiłków dla dzieci z ośrodków szkolono-wychowawczych w województwie pomorskim. Pomimo odwołania imprezy, samą akcję będzie można wspierać w sieci.

- Uruchamiamy aukcje internetowe, które w jakiś sposób będą mogły zastąpić nasze spotkanie podczas wydarzenia - dodaje Pranczke. Posłuchaj:

Posłuchaj w jaki sposób można wesprzeć akcję:

Szczegóły zbiórki można podejrzeć na fejsbukowym profilu Mikołaje Na Motocyklach​.

Sonda
Eurowizja Junior 2020 - czy Polska wygra trzeci raz z rzędu?