Koszmar na drodze. Kobieta uderzyła w drzewo, zginęła na miejscu

i

Autor: KPP w Pucku

wypadek komunikacyjny

Koszmar na drodze. Kobieta uderzyła w drzewo, zginęła na miejscu

2024-04-16 9:45

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś rano (16 kwietnia) na trasie Dębki-Odargowo w powiecie puckim. Kierująca pojazdem wypadła z łuku drogi i uderzyła w drzewo. Kobieta zmarła na miejscu.

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną śmiertelnego w skutkach wypadku, jaki miał miejsce we wtorek (16 kwietnia) w powiecie puckim. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zgłoszenie o wypadku na trasie Dębki – Odargowo otrzymali w nocy ok. godz. 3.30.

Według wstępnych ustaleń, kierująca samochodem osobowym nie zachowała należytej ostrożności na łuku drogi, co spowodowało zderzenie z drzewem. Mimo szybkiej interwencji służb ratunkowych, kobieta kierująca pojazdem zmarła na miejscu.

informuje asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku 

Obecnie na terenie zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Pucku. Trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości kobiety. 

Pomorskie. Nowe pociągi w Trójmieście. IMPULSY na trasie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.