Jeszcze do niedawna żył luksusowo. Teraz potrzebuje pieniędzy

i

Autor: Gałązka/AKPA

Gwiazdy

Jeszcze do niedawna żył luksusowo. Teraz potrzebuje pieniędzy

2023-11-13 10:53

Gabriel Seweryn zasłynął w jednym z programów telewizyjnych, w którym pokazywał swoje bogate życie. Teraz „stoi w kolejce” w Urzędzie Pracy. Jego biznes stał się nierentowny, a on sam potrzebuje wsparcia.

Gabriel Seweryn dał się poznać większej liczby odbiorców w programie “Królowe życia”, gdzie pokazywał swoje luksusowe życie. Zawodowo zajmuje się modą. Jak sam siebie nazywa jest trendsetterem i fashion designer’em. To pomogło mu wieść prawdziwie bogate życie. Jednak teraz sytuacja się zmieniła. Problemy w życiu Seweryna narosły, a on sam ma problemy finansowe.

Jakiś czas temu butik Seweryna został obrzucony jajkami, ale to dopiero początek góry problemów. Okazuje się, że zarejestrował się w Urzędzie Pracy, aby nie stracić ubezpieczenia. Dlaczego? Przecież miał dochodowy biznes.

Gabriel Seweryn z zawodu jest kuśnierzem i w swoim butiku sprzedaje luksusowe futra. Obecnie powiększa się grono ludzi, którzy uważają, że używanie futer zwierząt jest nieetyczne i coraz mniej osób kupuje takie produkty.

Na instagramie celebryty pojawił się filmik, na którym widać, że był petentem Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie

Tak, zarejestrowałem się w urzędzie pracy, żeby mieć ubezpieczenie

 – potwierdził w rozmowie z portalem “myglogow.pl”.

Gabriel Seweryn zapowiedział, że zamierza zmienić zawód. Został studentem szkoły makijażu permanentnego. Czy teraz odnajdzie się w branży kosmetycznej i fryzjerskiej?

Tak wyglądały by filmy z Pomorzem w roli głównej. Plakaty wygenerowała sztuczna inteligencja

Chłopaki do wzięcia: Joanna Wielocha dzisiaj zachwyca figurą!
Listen on Spreaker.