To jedyne takie pole tulipanów na Pomorzu

i

Autor: O Rany, Tulipany/Facebook

Niezwykłe miejsca

Jedyne takie pole tulipanów na Pomorzu. Tutaj sam zerwiesz kwiaty i weźmiesz je do domu!

Całe pole tulipanów tuż pod Gdańskiem. Tutaj zerwiesz własnoręcznie kwiaty i zabierzesz je do domu. Przy okazji to świetne miejsce do zrobienia sobie wiosennej fotki.

Co roku na przełomie kwietnia i maja na tym polu kwitną tulipany, które możesz zerwać i zabrać ze sobą. Koszt wstępu to 10 zł. W tej cenie otrzymamy 3 tulipany. Każdy kolejny kwiat kosztuje 2 złote. To ty decydujesz, jak duży bukiet przyniesiesz do swojego domu. Odwiedziny w ogrodzie tulipanów to również świetna okazja do zrobienia sobie wiosennej fotki. Zobaczcie tylko, jak pięknie kwiaty wyglądają na zdjęciach!

O Rany, Tulipany. Gdzie znajdziemy ogród kwiatów?

Pole tulipanów znajduje się w Błotniku w gminie Cedry Wielkiej – tuż pod Gdańskiem. Ogród otwarty jest codziennie od 10 do 20. Jednak przed odwiedzinami, warto spojrzeć na stronę organizatorów. Przy deszczowej pogodzie miejsce może być nieczynne.

GALERIA: Za nami barwna Żonkilowa Parada. Tak wyglądał Finał Pól Nadziei na Pomorzu 2024

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Pomorskie. Gdynia Orłowo wiosną