Poszukiwania Iwony Wieczorek, nowe fakty w sprawie białego fiata cinquocento

i

Autor: Google/Policja

iwona wieczorek

Internauci odnaleźli białe cinquecento. Co dalej z poszukiwaniami Iwony Wieczorek?

Grupy poszukiwawcze i fora internetowe, na których znaleźć można najróżniejsze wątki dotyczące zaginięcia Iwony Wieczorek przeżywają dosłownie wskrzeszenie. Pojawiają się nowe teorie, oraz szczegóły związane między innymi z ostatnimi wypowiedziami Policji.

Nowe fakty w sprawie Iwony Wieczorek

Nadal nie wiadomo, co wydarzyło się w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku kiedy wracając z imprezy w Sopocie zaginęła Iwona Wieczorek. Jest wiele przypuszczeń, a policja wciąż pracuje nad sprawą. Czerwiec 2024 okaże się przełomowy? Dowiadujemy się coraz więcej o sprawie, głos ponownie zabiera matka zaginionej, która pojawiła się w programie „Domowy Kryminał”, w którym opowiedziała o próbach szantażu i podejrzanych wiadomościach, jakie otrzymywała po zaginięciu córki. Policja sformułowała też nowy apel, prosi o kontakt wszystkich mających wiedzę o białym cinquecento oraz mężczyznach z nagrania wideo. Funkcjonariusze są w posiadaniu informacji, że związek z zaginięciem kobiety mógł mieć kierujący białym fiatem. Policjanci apelują, by skontaktował się z nimi każdy, kto ma informację na jego temat. 

Białe cinquecento odnalezione

Samochód: białego fiata cinquocento zaczęli szukać internauci, dla których sprawa Iwony Wieczorek jest od wielu lat ciekawą zagadką. Niewiele czasu zajęło im przejrzenie narzędzia, które jest dostępne dla każdego. Oglądając zdjęcia zarejestrowane przez GoogleMap można obejrzeć okolicę nawet kilka lat wcześniej. Właśnie na tych zdjęciach dostępnych w sieci internauci znaleźli białe auto wskazywane przez policję, które przez kilka lat stało w pobliżu Parku Regana.

Biały Fiat Cinquocento na Dąbrowszczaków

Wskazywany przeze mnie wcześniej Fiat Cinquecento, zaparkowany na dawnej ul Dąbrowszczaków (obecnie Lecha Kaczyńskiego) w rejonie Garaży przy Parku Regana (trasa zjazdu śmieciarki o 5:01-5:17) i blisko ul Piastowskiej gdzie nagrywa się fiat z komunikatu KSP o 5:07 stoi ZAPARKOWANY DOKŁADNIE W TYM SAMYM MIEJSCU i z tym samym ułożeniem kół na zdjęciach z googlemaps z 2011 i 2014. Widoczna jest postępująca korozja. Wskazuje to że przez kilka lat ten pojazd nie był używany i stał zaparkowany w jednym miejscu. Według znanych nam informacji jeden ze śmieciarzy miał krótko po zaginięciu Iwony wyjechać za granicę. Pojazdu nie ma już na zdjęciach z września 2016, czyli kiedy wątkiem śmieciarzy zaczyna zajmować się Prokuratura

- czytamy w jednym z wpisów, wśród członków, którzy aktywnie przyglądają się śledztwu. 

Policja potwierdza, że apel o poszukiwaniach świadków dotyczących kierowcy samochodu wciąż jest aktualny i śledczy zbierają nowe informacje.

Białe cinquocento w Gdańsku 2011 rok

i

Autor: Fb/StreetView
Białe cinquocento w Gdańsku 2014 rok

i

Autor: Fb/StreetView

Każda osoba, która ma informacje o wspomnianym samochodzie i jego kierowcy, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania na na tel. 506 582 722, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji

- apeluje Komenda Stołeczna. 

Wszystkie teksty dotyczące zaginięcia Iwony Wieczorek znajdziecie na naszym portalu. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

GALERIA: 11 teorii na temat zaginięcia Iwony Wieczorek. Co stało się z nastolatką?

Pomorskie. Tereny przeznaczone pod budowę elektrowni jądrowej. Plaża Lubiatowo i Słajszewo

Najbardziej irytujące błędy językowe

Pytanie 1 z 10
Wskaż poprawną pisownię:
Listen on Spreaker.