Wypadek w Gdyni

i

Autor: https://www.facebook.com/gdynia.112/ / pixabay.com Wypadek w Gdyni

Gdynia: WJECHAŁ W TŁUM MOTOREM - WIDEO z wypadku podczas parady Mikołajów

2021-12-05 16:57

W niedzielę, 5. grudnia doszło do groźnie wyglądającego wypadku podczas gdyńskiej parady Mikołajów na motocyklach. Rozpędzona maszyna wjechała w tłum ludzi obserwujących przejazd. Do sieci trafiło nagranie wydarzenia. Zobaczycie je w artykule.

Wypadek w Gdyni podczas parady Mikołaje na motocyklach - do tego zdarzenia doszło w niedzielę, 5. grudnia. Na Skwerze Kościuszki zgromadziło się wielu mieszkańców i mieszkanek chcących obejrzeć wydarzenie. W pewnym momencie zahaczyły o siebie dwa motocykle. Jeden wywrócił się na jezdnię, natomiast kierowca drugiego stracił panowanie nad maszyną i z wielką prędkością wjechał w tłum. W wypadku poszkodowana została 42-letnia kobieta. Ranną natychmiast przetransportowano do szpitala, zaś wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmuje się policja. Do sieci trafiło wideo, na którym uwieczniono całą sytuację. Znajdziecie je w dalszej części artykułu.

Andrzej Lis oddał setny litr krwi

Motor pędzi prosto w tłum

Wideo pojawiło się na facebookowej stronie Gdynia 112. Sytuację zarejestrował przypadkiem jeden z widzów, który zamierzał nagrać paradę. W krótkim wideo widzimy, jak czarny motocykl z ogromną prędkością jedzie wprost na ludzi zgromadzonych przy Skwerze Kościuszki. Poszkodowaną do szpitala zabrał śmigłowiec LPR. Na szczęście jej rany nie okazały się poważne, o czym również dowiadujemy się za pośrednictwem Gdynia 112. Obrażenia odniosła też kobieta, która prowadziła drugi motocykl. Film zamieszczamy poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!