Bal dla dzieci

i

Autor: Gdynia.pl

impreza sylwestrowa

Gdynia pierwsza w Polsce powita Nowy Rok 2024. Jak to możliwe?

2024-01-03 8:22

Gdynia nie organizuje miejskiego sylwestra czyli tradycyjnego powitania Nowego Roku o północy. Miasto zaprasza jednak na imprezę - wyskokowy bal sylwestrowy rozpocznie się już przed południem. Na tym balu nie będzie jednak wyskokowych drinków, lecz zabawy dla najmłodszych.

Powitanie nowego roku 12 godzin wcześniej? Dlaczego nie! Gdynia zdecydowała się na takie posunięcie i organizuje wyskokowego sylwestra dla dzieci!Zamiast drinków na dzieci czekają jednak dmuchane zamki i inne trakcje.

Bal sylwestrowy dla dzieci Trójmiasto

W Gdyni wyskokowy sylwester przy muzyce prowadzonej przez DJ-a będzie zorganizowany w Polsat Plus Arenie Gdynia. Zaproszone są całe rodziny, chociaż zabawa przygotowywana jest z myślą o najmłodszych.

Atrakcje sylwestrowe Trójmiasto

Gdynia posiada tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom UNICEF i to właśnie najmłodszych chcemy porwać w rytm szalonej zabawy, a wraz z nimi i rodziców. Wszystko będzie zaplanowane tak, aby ci, którzy będą chcieli udać się na wieczorne spotkanie w gronie znajomych, mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach

– mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia. 

Dlatego sylwester w Gdyni rozpocznie się już o 11:00. Do 14 w Polsat Plus Arenie Gdynia przy ul. Kazimierza Górskiego będzie trwała dobra zabawa, dyskoteka, dmuchańce i życzenia noworoczne!

Wyskokowy Sylwester Rodzinny to propozycja dla rodzin, które mają ochotę spędzić pierwszą część dnia bardzo aktywnie i w sposób nietuzinkowy pożegnać mijający rok. To też świetna okazja, aby złożyć sobie życzenia noworoczne. Przestrzeń będzie wypełniona dmuchańcami, będzie również scena, DJ, animacje, kula dyskotekowa. Szykuje się zatem kolorowa oraz wesoła zabawa. Wydarzenie jest bezpłatne, bez zapisów, zachęcamy jedynie, aby zabrać ze sobą obuwie na zmianę i oczywiście ogrom dobrej energii.

- dodaje Jakub Ubych, wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: redakcja.trojmiasto@eska.pl

GALERIA: Mikołajkowa parada ulicami Trójmiasta. Nie zabrakło elfów i śnieżynek

Pomorskie. Tłumy na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku