EURO 2020: Strefa kibica w Trójmieście – zobacz gdzie można obejrzeć mecze!

i

Autor: gdynia.pl

EURO 2020: Strefa kibica w Trójmieście – zobacz gdzie można obejrzeć mecze!

2021-06-15 9:54

Świat szykuje się do podglądania piłkarskich zmagań, a w wielu miastach powstają strefy kibica, uszyte oczywiście na miarę pandemicznych ograniczeń. Czy w Olsztynie powstanie miejska strefa kibica? Gdzie będzie można oglądać mecze naszej reprezentacji?

Strefa kibica w Trójmieście to coś, bez czego wielu osobom trudno sobie wyobrazić przeżywanie sportowych emocji związanych z EURO 2021. Trójmiejskie strefy kibica organizowane na okazję różnych wydarzeń sportowych, zawsze imponowały wielkością. Setki mieszkańców i mieszkanek pojawiało się w strefach kibica, by na telebimach oglądać zmagania Biało-Czerwonych i dopingować ich na odległość.

Pandemia wywołana przez koronawirusa zmieniła jednak wszystko - surowe zasady bezpieczeństwa na wiele miesięcy zakały większych zgromadzeń. Teraz jednak sytuacja epidemiczna w Polsce znacznie się poprawiła. Czy to pozwoli na stworzenie strefy kibica na EURO 2021 w Trójmieście?

EURO 2021 - gdzie kibicować w Trójmieście?

W Gdańsku będą miejsca gdzie w towarzystwie innych kibiców będzie można poczuć sportowe emocje. W pierwszej kolejności będziemy moli udać się do pubów. Piwa kraftowe, ogromne i specjalnie przygotowane telebimy? To z pewnością stworzy niepowtarzalny klimat! Zarówno w Gdyni, Gdański i Sopocie.

EURO 2021 – kibicowanie w plenerze? Sprawdź!

Pierwszy mecz biało-czerwonych (14 czerwca) można go obejrzeć na Stadionie Letnim w Brzeźnie - ale są inne miejsca, gdzie możemy oglądać mecze pod chmurką, np. w wygodnych leżakach. Takim miejscem jest Projekt Brzeźno - nowa miejscówka w Brzeźnie przy ul. Zdrojowej rozciągnięta na blisko dwóch hektarach. Również 100cznia zaprasza do siebie na sportowe emocje - mecze będzie można oglądać zarówno na świeżym powietrzu na terenie Przesmyku, jak i pod dachem w hali 100cznia Inside.

Strefa kibica na Chwarznie-Wiczlinie

Wyjątkowe miejsce z wygrodzonym telebimem i zapleczem sanitarnym w postaci przenośnych toalet powstanie także  przy ul. Chwarznieńskiej na polanie w okolicy komisariatu Policji. Wejście do strefy możliwe będzie godzinę przed rozpoczęcie meczu.

Sonda
Polska - Słowacja: kto wygra na Euro 2020?
Raport z Sopotu. Odlot piłkarzy do Rosji