Ceny mieszkań w Gdańsku. Poniżej tej ceny mieszkania nie kupisz!

i

Autor: Anna Gawrońska

Nieruchomości

Ceny mieszkań w Gdańsku. Poniżej tej kwoty mieszkania nie kupisz!

Nie mamy dobrych wiadomości dla osób, które chcą kupić mieszkanie w Gdańsku w 2024 roku. Ceny znów poszły w górę. I to niemało!

Gdańsk szczyci się bliskością plaży i zatoki. Im bliżej tym drożej. Tak się dzieje w przypadku dzielnic Oliwa, Przymorze, Zaspa czy nawet Wrzesz. W trzech pierwszych dzielnicach ceny mieszkań wahają się między 20 a 30 tys. za metr. We Wrzeszczu będzie trochę taniej, bo najmniej zapłacimy 15 tys. za metr.

Dzielnice na obrzeżach miasta z mniejszymi cenami. Sprawdziliśmy, gdzie jest najtaniej!

Jedną z najtańszych dzielnic w dalszym ciągu jest Gdańsk Południe, choć i tutaj ceny wzrosły w ciągu ostatnich kilku lat. Ceny mieszkań w tej dzielnicy zaczynają się od 9 tys. za metr. Za mieszkanie 57 mkw musimy zapłacić co najmniej 518 tys. Na Letnicy podobne mieszkanie o powierzchni 62 m kw. Kosztuje już ponad 744 tys. złotych (12 tys. za metr). Tyle samo trzeba zapłacić za własne M na gdańskim Kiełpinku. Taniej będzie także w Kokoszkach – tutaj kupimy mieszkanie już za 8 tys. za metr.

Biskupia Górka na ukończeniu. Zakończył się remont kolejnej kamienicy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: redakcja.trojmiasto@eska.pl

Pomorskie. Tłumy przed cukierniami w Tłusty Czwartek 2024