turystyka

Weekend w Trójmieście i na Pomorzu to nie tylko plaża i morze. Takie perełki skrywają się nad morzem!

2024-06-24 11:21

Pomorze to jeden z najpiękniejszych rejonów geograficznych Polski. Co roku w sezonie turystycznym odwiedzają je miliony turystów z całego świata. Północ Polski to też popularny kierunek wyjazdów nie tylko w sezonie. Gwarantujemy, że te perełki będziesz koniecznie chciał odwiedzić!

Atrakcje turystyczne na Pomorzu

Pomorze, kraina bogata w historię, przyrodę i kulturę, kusi turystów niezwykłymi atrakcjami na każdym kroku. I choć wiele osób kojarzy ten region wyłącznie z Morzem Bałtyckim, ma on do zaoferowanie zdecydowanie więcej urokliwych miejsc.

Wakacje 2024. Co zwiedzić na Pomorzu?

W naszym zestawieniu znajdują się zarówno cuda natury, takie jak Wydmy Lubiatowskie czy Półwysep Helski czy historyczne perły regionu, takie jak zamek w Malborku czy Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach. Wszystkie warte odwiedzenia, wszystkie dostępne za darmo bądź w bardzo przystępnych cenach. Zanim wybije godzina zero, wraz z naszymi podpowiedziami, zaplanujcie pełen wrażeń i nowych odkryć pobyt.

Atrakcje turystyczne na Pomorzu [Galeria]:

Pomorze-atrakcje turystyczne

Pomorze to kraina niezwykłych kontrastów - od bogatej historii po dziewiczą przyrodę, od urokliwych miast po dzikie plaże. To idealne miejsce na wakacyjne wędrówki, które pozwolą odkryć wszystkie jej niezwykłe zakątki. Bez względu na to, czy ktoś szuka relaksu na plaży, czy też chce zgłębić historię i kulturę tego regionu, Pomorze z pewnością nie zawiedzie niczyich oczekiwań.

Kilkuletnie dziecko siedziało w oknie na drugim piętrze. Pilna akcja służb w samym sercu Warszawy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.