Temperatura spadnie i pojawią się burze. Taka pogoda będzie w Trójmieście w najbliższych dniach

i

Autor: pixabay

pogoda

Synoptycy przewidują pogodę na Boże Ciało. Tak będzie w Trójmieście w najbliższych dniach

2024-06-02 15:04

Pogoda się zmieni, synoptycy są tego pewni. Pojawią się burze i deszcz. W najbliższych dniach temperatura spadnie, ale nie na długo. Jak będzie w długi weekend?

Temperatura spadnie i pojawią się burze. Taką pogodę na najbliższe dni przewidują synoptycy z IMGW.

Zmiany przyniesie noc z wtorku na środę oraz środa. Wówczas przez ten region będzie przemieszczała się właśnie strefa przelotnych opadów deszczu i burz. Okresami będzie padać nieco silniej. Temperatura spadnie po przejściu tej strefy i w środę będziemy mieli zaledwie 14 do 20 stopni

- mówi Anna Woźniak, synoptyk IMGW.

Jaka pogoda w długi weekend w Trójmieście?

Przed nami długi weekend, w czwartek (30 maja) Boże Ciało. Jaka będzie wtedy pogoda w Trójmieście? Jest szansa na plażowanie?

Kolejne dni coraz cieplejsze, ale nadal burzowe. Temperatura maksymalna od 20 nawet do około 25 stopni, ale okresami będzie padać. Dużym znakiem zapytania jest to co będzie się działo w niedzielę, czyli na koniec tego długiego weekendu. Najprawdopodobniej będzie stosunkowo pochmurno, ale nadal ciepło

– wyjaśnia synoptyk.

GALERIA: Gdzie nad morze bez samochodu? Tu dojedziesz PKS-em Gdynia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Najpiękniejsze jeziora w Pomorskiem. Te miejsca warto odwiedzić!