Serial Sprawa Iwony Wieczorek [GALERIA]

i

Autor: materiały promocyjne

zaginięcia

"Sprawa Iwony Wieczorek" na Netflixie. Serial pokazuje nieznane dotąd wątki?

2024-06-11 9:14

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek, choć ciągnie się od 13 lat, wciąż budzi wiele emocji. Nie brakuje na ten temat nowych teorii i nieznanych dotąd informacji. W ostatnim czasie pojawiło się kilka dokumentów na temat śledztwa czy dzieciństwa Iwony. Serial "Sprawa Iwony Wieczorek" dostępny jest na platformie streamingowej Netflix. Co stało się z Iwoną?

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Od 13 lat nie wiadomo co się stało z nastolatką

Sprawa Iwony Wieczorek to jedna z najgłośniejszych, nierozwiązanych spraw w Polsce. Nastolatka 16 lipca 2010 umówiła się z koleżanką Adrią i trzema kolegami - Pawłem, Markiem i Adrianem na wyjście do sopockiej dyskoteki. Zanim pojawili się w klubie, pojechali na działkę babci Pawła, gdzie pili alkohol. Po północy grupa pojechała do Krzywego Domku w Sopocie do klubu Dream Club. W klubie miało dojść do kłótni między Iwoną a Adrią. Około godziny 3:00 19-letnia Iwona wyszła z klubu i poszła promenadą pieszo do domu.

Przed godziną 4:00 nad ranem nastolatce rozładował się telefon, a o godz. 4:12 minęła wejście nr 63 na plażę w Gdańsku Jelitkowie. Tam urywa się ślad po Iwonie. 19-latka nigdy nie powróciła do domu, nie wiadomo co się z nią stało.

Serial o Iwonie Wieczorek na Netflix. Czego się z niego dowiemy?

Przeglądając Netflixa możemy natrafić na serial o Iwonie Wieczorek. Serial można było wcześnie obejrzeć na platformie Viaplay. Teraz trzyodcinkowy serial "Sprawa Iwony Wieczorek" posiada też Netflix. 

Serial "Sprawa Iwony Wieczorek" to historia zaginięcia 19-letniej dziewczyny w Trójmieście. Pytanie o to, co się stało, nadal jest otwarte. W serialu analizujemy prawdopodobne poszlaki i śledztwo

- opisują twórcy.

W pierwszym odcinku przedstawiono okoliczności zaginięcia Iwony Wieczorek - co działo się przed feralnymi wydarzeniami, m.in. relacja Iwony z kuzynem Patrykiem czy przygotowania do matury. W serialu pojawia się informacja, że policja zignorowała zgłoszenie o zaginięciu nastolatki. Wtedy to sprawą zajął się detektyw Krzysztof Rutkowski.

Kto wystąpił w serialu "Sprawa Iwony Wieczorek"?

W serialu wypowiadają się m.in. mama Iwony Wieczorek - Iwona Kinda, detektyw Krzysztof Rutkowski, dziennikarka Marta Bilska, dyrektor Collegium Gedanense Grzegorz Nocoń, Anna Trojanowska, Ewa Gruza, Aldona Szostak, Marek Sterlingow, dziennikarka Natalia Grzybowska, były dyrektor Biura Kryminalnego KGP Marek Dyjasz, był nadkom. wydziału zabójstw Marek Siewert, adwokat i były szef MSWiA Janusz Kaczmarek.

Więcej artykułów na temat zaginięcia Iwony Wieczorek znajdziesz w zakładce Iwona Wieczorek na naszym portalu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Janusz Szostak NIE ŻYJE Robił wszystko by odnaleźć Iwonę Wieczorek
Listen on Spreaker.