Samochód uderzył w drzewo, a potem spłonął. Dwie ofiary śmiertelne

Dwie osoby zginęły w samochodzie, który w miejscowości Białe Błoto w sobotę wieczorem uderzył w drzewo, a potem spłonął. Strażacy ujawnili wewnątrz zwęglone zwłoki kierowcy i pasażera.

Pożar samochodu na ul. Nakielskiej w Bydgoszczy. Z auta nic nie zostało
Autor: Pixabay.com Pożar samochodu na ul. Nakielskiej w Bydgoszczy. Z auta nic nie zostało

Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa poinformował PAP, że do wypadku doszło w sobotę o godz. 17.30 w miejscowości Białe Błoto w powiecie sztumskim. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo i zaczął się palić.

"Wewnątrz ujawniono zwęglone zwłoki dwóch osób - kierowcy i pasażera"

dodał Płusa. Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej.

Tomaszewski ocenia Michniewicza za mecz z Arabią Saudyjską!