ratownicy

i

Autor: GOS

Masz uprawnienia ratownika wodnego? Zgłoś się do pracy na gdańskich kąpieliskach!

2022-02-23 10:28

Gdański Ośrodek Sportu poszukuje osób, które mają uprawnienia ratowników wodnych i chciałyby pracować na kąpieliskach latem. Oferuje m.in. atrakcyjne zarobki, umowę o pracę i nocleg.

Jeżeli posiadasz uprawnienia ratownika wodnego i lubisz wyzwania, to warto skorzystać z oferty pracy w sezonie letnim na jednym z gdańskich kąpielisk. Gdański Ośrodek Sportu oferuje umowę o pracę na etat (lub pół etatu) w okresie lipiec-sierpień 2022. Wynagrodzenie: 4000 zł brutto/miesiąc (21 dni pracy w lipcu oraz 22 dni pracy w sierpniu). Możliwość rozpoczęcia pracy od 24 czerwca. Ponadto GOS zapewnia nocleg bez wyżywienia i komplet odzieży.

Poszukiwani są również chętni na stanowisko szef stanowiska. Zatrudnienie na umowę zlecenie, wynagrodzenie 6000 zł brutto/miesiąc (31 dni pracy).

Miejsce pracy to jedno z organizowanych przez GOS w sezonie letnim 2022 gdańskich kąpielisk:

-Jelitkowo (200 m linii brzegowej)

-Piastowska Jelitkowo (100 m linii brzegowej)

-Molo Brzeźno (200 m linii brzegowej)

-Hallera Brzeźno (100 m linii brzegowej)

-Dom Zdrojowy (100 m linii brzegowej)

-Stogi (300 m linii brzegowej)

-Sobieszewo (100 m linii brzegowej)

-Orle (100 m linii brzegowej)

-Świbno (100 m linii brzegowej)

Pracę na gdańskich kąpieliskach znajdzie ok. 80 ratowników. Poszukiwane są osoby pełnoletnie, umiejące pływać, chcące podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje. Wśród pożądanych cech znajduje się z pewnością opanowanie w ciężkich i stresujących sytuacjach. Osoby, które decydują się na ten zawód, powinny również wykazywać się umiejętnością pracy w zespole, dobrym kontaktem z otoczeniem oraz empatią i asertywnością. Trzeba pamiętać, że praca ratownika jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca. Stała obserwacja akwenu, przy zmiennych warunkach atmosferycznych nie należy do łatwych. Ponadto ratownik musi być w każdej chwili gotowy do udzielenia pierwszej pomocy, zarówno w wodzie, jak i na lądzie.

Szczegóły rekrutacji dostępne są TUTAJ.