Krzysztof Zalewski wystąpi w Ergo Arenie

i

Autor: AKPA

Koncerty

Krzysztof Zalewski wystąpi w Ergo Arenie. To przystanek na jego trasie koncertowej

Krzysztof Zalewski to obecnie jeden z najlepszych i najbardziej popularnych polskich wykonawców. Wydał już pięć płyt, a w przygotowaniu jest kolejna. Zalewski ponownie rusza w trasę koncertową i wystąpi w Gdańsku.

Krzysztof Zalewski w Ergo Arenie. Kiedy odbędzie się koncert w Gdańsku?

Zalewski to jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej i jeszcze w tym roku rusza w trasę koncertową. Pomimo, że Zalewski zagrał do tej pory mnóstwo koncertów promując swoje dotychczasowe albumy „Zelig”, „Złoto”, „Zabawa” i „MTV Unplugged”, biorąc udział we wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach w kraju (m.in Opener Festival, Męskie Granie, Jarocin Festiwal, Olsztyn Green Festival, Pol’and’Rock Festival) to będzie to pierwsza trasa artysty, która odbywać się będzie wyłącznie w halowych przestrzeniach.

Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”, kiedy w końcu będziemy mogli podzielić się z Wami nowymi piosenkami. Fakt, że większość płyty nagrywaliśmy „na setkę”, dzięki czemu ma ona mocno koncertowy sznyt. Fakt, że ograniczyliśmy udział syntezatorów do niezbędnego minimum, żeby brzmienie było bardziej organiczne. Fakt, że w tekstach zrezygnowałem z wydumanych metafor, żeby przekaz był czytelny i czysty…Ale płycie brakuje jednego kluczowego elementu – udziału publiczności. Dopiero z Wami te piosenki nabiorą właściwego kształtu i wytworzy się magia, która zdarza się tylko na koncertach. Mam ciarki na plecach kiedy myślę o tym jak będziemy śpiewać razem jesienią. Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”. Do zobaczenia na koncertach! Wasz K.Z.

Koncert Zalewskiego odbędzie się 1 grudnia 2024 roku o godz. 20 w Ergo Arenie przy Placu Dwóch Miast.

Zalewski w Gdańsku. Po ile bilety?

Obecnie prowadzona jest przedsprzedaż biletów. Wejściówki do kupienia są w cenach: 213 zł, 180 zł, 159 zł, 127 zł za miejsce siedzące. Miejsce stojące obecnie kosztuje 138 zł.

Bilety można kupić na stronie Eventim

GALERIA: 10 nieodkrytych miejsc w Sopocie, które warto odwiedzić

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Najpiękniejsze jeziora w Pomorskiem. Te miejsca warto odwiedzić!