Gdynia: Zamiast “Open’era” - Open'er Park. Co to za impreza?[LISTA KONCERTÓW]

i

Autor: gdynia.pl

Gdynia: Zamiast “Open'era” - Open'er Park. Co to za impreza?[LISTA KONCERTÓW]

2021-05-26 12:34

Lipiec w Gdyni będzie minie pod hasłem licznych koncertów. Open'er Park powered by Orange zbliża się wielkimi krokami. Ta fala imprez i koncertów znanych gwiazd rozpocznie się 15 lipca w Gdyni. Kto wystąpi na scenie?

W tym roku nie spotkamy się jeszcze na lotnisku na Open'erze, ale organizatorzy wydarzenia zapraszają nas za to do open'erowego parku. To projekt, w którym zagoszczą muzyka, teatr, sztuki wizualne i kino. Pierwsze wydarzenia w ramach cyklu odbędą się 15 lipca, a całość potrwa do 28 sierpnia. Poznaliśmy kolejnych siedem gwiazd, które zagrają latem w Gdyni.

Na letniej scenie w Gdyni pojawi się m.in Daria Zawiałow czy Dawid Podsiadło.

Daria to niezwykle utalentowana, świadoma, bezkompromisowa artystka o jednym z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest istnym wulkanem energii z ogromną charyzmą.

Artystka singlami „Kaonashi”, „Żółta taksówka” i „Za krótki sen”, który nagrała z Dawidem Podsiadło, zapowiada swój trzeci album studyjny „Wojny i noce”. Zobaczymy ją w czwartek, 22 lipca.

Nie ma jednak wątpliwości, że Dawid Podsiadło serca fanów zdobył nie tylko świetnymi kawałkami, ale także swoim charakterem, szczerością i otwartością. Jego energii nie wystarczy na jeden występ. Dlatego Dawid podczas Open'er Park zagra aż trzy koncerty: 23, 24 i 25 lipca.

Oprócz nich na imprezie pojawi się także Artur Rojek, Ørganek, Molesta Ewenement, schafter czy Quebonafide.

Bilety na wydarzenia w ramach Open'er Park będą dostępne na stronie www.opener.pl. Organizatorem imprezy jest Alter Art. O szczegółach tego projektu będziemy informować na bieżąco na gdynia.pl oraz w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy wybierzesz się na koncert Dawida Podsiadło?
Czy latem będzie można organizować wesela, koncerty i inne imprezy masowe?