Dodaj ten składnik do kawy. Kilogramy polecą w dół, zanim się obejrzysz!

i

Autor: Pixabay.com

dieta

Dodaję ten składnik do kawy. Kilogramy lecą w dół jak szalone! Składniki są w każdym domu

2024-04-23 14:52

Wiele osób dąży do szybkiego pozbycia się dodatkowych kilogramów, by zmieścić się w letnie ubrania. Okazuje się, że istnieje prosta metoda na redukcję wagi, znana jako "kawa kuloodporna". Zamiast tradycyjnego mleka, do kawy dodawane są nietypowe składniki.

Bulletproof coffee, czyli kuloodporna kawa

Zazwyczaj o poranku pijemy kawę, której zadaniem jest dostarczenie nam energii po przebudzeniu. Mleko można zastąpić olejem kokosowym i masłem, co przyczyni się do utraty brzuszka. To szczególnie ważne zwłaszcza latem, kiedy nie ma już czasu na diety i ćwiczenia. Ten patent popularny jest na Zachodzie i nazywa się bulletproof coffe - kuloodporna kawa

Olej kokosowy do kawy. Jak zrobić kawę kuloodporną?

Przepis na kawę kuloodporną jest banalnie prosty. Wystarczy przygotować dużą ilość, po łyżce, masła i oleju kokosowego (opcjonalnie MCT). Tłuszcz blendujemy lub miksujemy, aż uzyskamy piankę. Możesz użyć do tego spieniacza do mleka. Potem taką mieszankę dodajemy do zaparzonej kawy arabica (najlepiej ze świeżo zmielonych ziaren). Kawa kuloodporna wygląda jak latte. Nie musisz też dodawać masła, wystarczy sam olej kokosowy.

Kawa z olejem kokosowym. Jaki jest sekret jej działania?

Kawa pomaga hamować apetyt i radzi sobie z tłumieniem głodu. Taki napój jak bulletproof coffee zapewnia sytość na długie godziny, szczególnie jeśli wypijesz ją po przebudzeniu. Dzięki temu nie będziesz sięgać po słodkie przekąski między planowanymi posiłkami.

Kawa z dodatkiem cytryny a odchudzanie

Nie tylko kawa kuloodporna z masłem i olejem kokosowym jest dobra na odchudzanie. Podczas diety polecane jest dodawanie do czarnej kawy… cytryny. Ten niecodzienny cytrusowy składnik przyspiesza przemianę materii, co przekłada się na efektywne spalanie kalorii.

Efektywne odchudzanie

Pamiętaj, że aby osiągnąć zamierzone rezultaty podczas odchudzania, ważne są – zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna. Wyżej wymienione patenty tego nie zastąpią!

Porty lotnicze, z których najszybciej dostaniesz się do centrów turystycznych perełek

W formie 24: 5 błędów spowalniających odchudzanie
Listen on Spreaker.