koncerty

Dawid Podsiadło w nowej trasie koncertowej. Pierwsze koncerty w Gdańsku. Zobaczcei nasze zdjęcia!

Stadionowe koncerty mają wyjątkowy klimat i są niepowtarzalnym spotkaniem dla fanów. Koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki a na wydarzenie fani oczekują z niecierpliwością. Najnowsza trasa koncertowa Dawida Podsiadły rozpoczęła się 1 czerwca na bursztynowym stadionie w Gdańsku. 2 czerwca powtórka, a oba koncerty rozgrzał tłumy. Zobacz galerię!

Dawid Podsiadło w Gdańsku

Fanów ucieszyła najpierw informacja o drugim dniu koncertowym. Po tym, jak wyprzedały się wszystkie bilety na 1 czerwca, ogłoszono drugą turę 2 czerwca. O bilety zawsze trwa walka z czasem. Tu wygrywa kto pierwszy, ten lepszy. Fani wiedzą że warto! Jak było tym razem na koncercie?

Dawid Podsiadło w Gdańsku przygotował niezwykłe show. Nie zabrakło znanych utworów i zaproszonych gości. Już przed rozpoczęciem trasy Dawid Podsiadło zapowiadał premierowe aranżacje. Na scenę zapraszani są często lokalni artyści, tym razem gościem był jednak Vito Bambino. Podsiadło zaśpiewał z Vito Bambino kilka utworów. Tradycyjnie na scenie pojawiła się też orkiestra dęta.

Koncert rozpoczął się fragmentem wywiadu z czasów, gdy Dawid wydał swoją pierwszą płytę. Pierwszą atrakcją dla publiczności były ogromne morskie ssaki, które fruwały nad trybunami do kawałka o nazwie "Nie ma fal".

Dalej było tylko lepiej, ogień i fajerwerki - niczego nie zabrakło. Zgodnie z oczekiwaniami Podsiadło zaskoczył publiczność i teraz pozostaje pytanie, jakie elementy pojawią się na kolejnych koncertach?

Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego koncertu Dawida Podsiadły

Stadionowa trasa koncertowa Dawida Podsiadło

Koncert Dawida Podsiadło na Polsat Plus Arenie w Gdańsku to wyjątkowe wydarzenie - na płycie stanęła scena 360 stopni. To ogromne wyzwanie i artystyczny hit koncertów stadionowych. Dzięki temu w imprezie może uczestniczyć ponad 41 tysięcy widzów.

Dawid Podsiadło nowa trasa koncertowa

Dawid Podsiadło na szczycie popularności w Polsce utrzymuje się już od kilku lat. Jest fenomenem polskiej sceny muzycznej. Może pochwalić się statusem i uwielbieniem, jakim cieszą się światowe gwiazdy. Ten pochodzący z Dąbrowy Górniczej 29-latek ma już na swoim koncie popularne albumy i liczne trasy koncertowe. Debiutancki album "Comfort and Happiness" dotarł w 2013 roku do 1. miejsca polskiej listy sprzedaży (ponad 150 tys. egzemplarzy). W 2015 wydał drugi album "Annoyance and Disappointment", który również zdobył status diamentowej płyty (ponad 150 tys. sprzedanych egzemplarzy). 4 lata temu artysta wydał swój trzeci solowy album "Małomiasteczkowy". Tu historia powtórzyła się. Sprzedało się ponad 600 tys. egzemplarzy. Był wielokrotnie nominowany i wygrywał liczne plebiscyty muzyczne m.in. 14 razy w różnych kategoriach zdobywał Fryderyki.

Koncerty Dawida Podsiadło realizowane na największych w Polsce stadionach to imponujące show, które przenosi w inny wymiar i pozwala czerpać maksymalną radość, zabawę i przyjemność. Jesteśmy tam, gdzie są nasi konsumenci, dlatego nie mogło nas zabraknąć przy tegorocznej trasie uwielbianego artysty. Nasza strefa przypomina małe miasteczko Pepsi, które oferuje szereg świetnych atrakcji zapewniających doskonałą rozrywkę przed wejściem na teren koncertu. Pragniemy wspólnie cieszyć się pozytywnymi emocjami i przede wszystkim dobrze się bawić

– mówi Julia Łysio, Senior Brand Manager Pepsi w PepsiCo Polska.

Strefa Pepsi dostępna jest w godzinach od 12:00-00:30 podczas trzech koncertowych weekendów: 1-2.06 w Gdańsku przy Polsat Plus Arena, 15-16.06 w Poznaniu obok Enea Stadion oraz 22-23.06 w Chorzowie przy Stadionie Śląskim.

Co na koncercie Dawida Podsiadło w Gdańsku -czego się spoedziewać?

Trasa stadionowa Dawida Podsiadło to bezdyskusyjnie największe tego typu przedsięwzięcie w historii branży muzycznej w Polsce i jedno z największych w Europie. Jest to wyjątkowo duże wyzwanie pod względem logistycznym i organizacyjnym. Z uwagi na harmonogram prac - kiedy Dawid wchodzi na scenę w jednym mieście, my jesteśmy już w trakcie budowy drugiego setu konstrukcji w kolejnym. To ogromna skala - mówi Michał Fałat, producent trasy i prezes agencji East Eventz.

26 sierpnia 2023 roku Dawid Podsiadło pobił kolejny rekord grając historyczny koncert na PGE Narodowym dla 80 tysięcy osób na scenie umieszczonej na samym środku płyty stadionu. Niewątpliwy sukces tego wydarzenia rozbudził apetyt na wykorzystanie sceny 360 na kolejnych koncertach.

Daty koncertów stadionowych Dawida Podsiadło w 2024 roku:

  • Polsat Plus Arena Gdańsk - 01 i 02 czerwca 2024
  • Tarczyński Arena Wrocław 8 czerwca 2024 
  • ENEA Stadion, Poznań - 15 i 16 czerwca 2024
  • Stadion Śląski, Chorzów - 22 i 23 czerwca 2024.

Zobaczcie też nagranie przesłane przez naszych czytelników: 

Pomorskie. Gdańskie Juwenalia 2024