zabawki dziecięce

i

Autor: pexels.com

TE zabawki są ZAKAZANE PRZEZ KOŚCIÓŁ! Nie kupiuj ich swojemu dziecku [LISTA]

2021-12-22 11:37

Prezenty na święta mogą być niebezpieczne dla dzieci? Tak twierdzą niektórzy duchowni Kościoła katolickiego, którzy stworzyli listę zakazanych zabawek. Co się na niej znalazło? Możecie się zdziwić!

Prezenty na święta i mikołajki to jedna z największych atrakcji dla dzieci w ciągu całego roku. Okazuje się jednak, że niektóre zabawki i gadżety mogą być zły wpływ na najmłodszych. Tak przynajmniej twierdzą autorzy listy zakazanych prezentów dla dzieci, która znalazła się na oficjalnym profilu katolickiej rozgłośni Radio Niepokalanów. Czego najmłodsi nie powinni znaleźć pod choinką? Niektóre pozycje naprawdę was zaskoczą!

Zabawki wskazane na liście są uważane przez Kościół katolicki za niebezpieczne, ponieważ "mieszają w dziecięcych umysłach".

Nie od dziś wiadomo, że przedstawiciele Kościoła katolickiego potępiają treści, w których znajdują się odwołania do magii i czarów. Z tego powodu na liście 'złych prezentów' znalazł się m.in. takie popularne wśród dzieci i młodzieży serie jak Harry Potter ( nie zostało sprecyzowane, czy chodzi o filmy, książki, gry, czy inne gadżety) Monster High i W.I.T.C.H. Nie zabrakło też uznawanej za demoniczną Hello Kitty. Czym jednak zawiniły sobie kucyki Pony? Niestety lista nie zawiera żadnych wyjaśnień na ten temat.

Prezenty dla Niego