Jak szybko poprawić wygląd naszych włosów? Fryzjer ma na to szybki trik!

i

Autor: canva

ciekawostka

Jak szybko poprawić wygląd naszych włosów? Fryzjer ma na to prosty trik!

2024-02-06 8:04

"Bad hair day" - z pewnością wiele kobiet zna znaczenie tego określenia. Bywa, że włosy, choć umyte i ułożone, nie wyglądają dobrze. Brakuje im puszystości i efektu uniesienia. Można to szybko naprawić! Fryzjer ma na to szybki trik!

Odbicie włosów od nasady to wcale nie taka prosta sprawa. Choć na rynku dostępnych jest wiele preparatów, szamponów, odżywek. Zwłaszcza teraz, w okresie jesienno-zimowym uzyskanie takiego efektu to podwójne wyzwanie. Jesienna pogoda, wiatr i deszcze zdecydowanie nie pomagają. Nie ma jednak czym się przejmować, jeżeli zmagamy się z takim problemem! Jest prosty trik, który warto zastosować. 

Jak szybko poprawić wygląd naszych włosów? Fryzjer ma na to szybki trik!

Fryzjerzy są zgodni. Jeżeli chcemy uzyskać efekt uniesionych włosów, ważne jest to, w jaki sposób je suszymy. Jak podaje portal Buzz.gazeta.pl, trzeba po prostu suszyć je z głową opuszczoną w dół. "Nie możesz jednak zapominać o tym, by pasma u nasady suszyć ciepłym powietrzem, a pozostałe partie — chłodnym" - czytamy. 

W tym celu sprawdzi się suszarka o wysokiej mocy z regulacją temperatury. Oprócz tego możesz też postawić na karbowanie pasm przy nasadzie.

- dodaje portal. 

Te pomorskie miasta wymiatają w social mediach. Powstał specjalny ranking!

Patostreamerzy upadlali nastolatki, zostali zatrzymani