Filip Chajzer otwiera nowego Kebaba! Królestwo stanie nad morzem. Znamy lokalizację

i

Autor: Kreuzberg Kraft Kebap TikTok

Gastro

Filip Chajzer otwiera nowego Kebaba! "Królestwo" stanie nad morzem. Znamy lokalizację

2024-06-17 8:53

Ostatnio głośno zrobiło się po raz kolejny w temacie nowego biznesu Filipa Chajzera. Od samego początku istnienia “Kreuzberg Kraft Kebap” wokół jego twórcy jest wiele kontrowersji. Teraz zapowiedział powstanie nowego lokalu nad morzem. Zdradził miejscowość.

Filip Chajzer otworzył budkę z kebabem. "To królestwo" 

 Przez lata był gwiazdą Telewizji TVN. Ze stacją był związany od 2009 roku, kiedy to został reporterem serwisu informacyjnego Stolica w TVN Warszawa. Dwa lata później trafił do śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN", w którym początkowo pracował jako reporter, a następnie prowadzący. Filipowi Chajzerowi na wizji zdarzało się m.in. użyć niecenzuralnych słów czy powiedzieć coś, przez co goście mogli czuć się zniesmaczeni. Pomimo tego dziennikarz cieszył się dużą popularnością i miał liczne grono fanów. 

Kiedy pożegnał się z dziennikarstwem szybko zajął się realizowaniem nowego planu. W kwietniu 2024 roku, na warszawskim Żoliborzu stanął food truck, którego sam właściciel nazywa "królestwem kebaba". 

Filip Chajzer otwiera nowego Kebaba! "Królestwo" stanie nad morzem. Znamy lokalizację

Na TikToku warszawskiego kebaba Filipa Chajzera pojawiło się wymowne wideo z... Władysławowa. Możemy na nim zobaczyć dziennikarza, który z zachwytem mówi o tym, że kocha to miejsce i spędził tu dzieciństwo. 

Takk sobie pomyślałem, że fajnie by było gdyby w wakacje, w tym moim ukochanym miejscu na ziemi, stanął mój kebab. Mam ADHD i nie lubię czekać, na pewno jest tu jakiś urząd miasta

- usłyszymy na filmie. 

Po czym widzimy jak rzeczywiście dziennikarz udał się do urzędu. Co tam załątwił? Tego nie zdradził na filmie, ale możemy się spodziewać, że własnie tam powstanie kolejne "królestwo" Filipa Chajzera.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: redakcja.trojmiasto@eska.pl

Quiz ortograficzny. Te pytania są bardzo podchwytliwe. Nieliczni mają 6/12!

Pytanie 1 z 12
Na początek coś prostego. Jaka pisownia jest poprawna
Pomorskie. Kolejka przed budką z lodami. Uda się ją uratować?