Adoptuj pupila z pomocą gdyńskiej aplikacji

i

Autor: gdynia.pl

Adoptuj pupila z pomocą gdyńskiej aplikacji

2021-09-08 11:52

Aplikacja Gdynia.pl wzbogaca się o nowe funkcjonalności. Do znanych i lubianych modułów dołącza „Ciapkowo”. Z jego pomocą w wygodny i szybki sposób będzie można znaleźć pupila dla siebie lub wspomóc schronisko.

"Idea smart city wyznacza cyfrowe ambicje naszego miasta i już dziś Gdynia jest wskazywana jako wzór jej realizacji, nie tylko w Polsce. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości usług oferowanych gdynianom"

– mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.

Moduł „Ciapkowo” umożliwia przeglądanie bazy zwierząt czekających na adopcję w gdyńskim schronisku. Dzięki opcji filtrowania możemy określić typ zwierzaka, jego płeć, wiek, rozmiar, a nawet aktywność. Wszyscy podopieczni schroniska posiadają zdjęcie oraz opis i charakterystykę, która ułatwi nam wybór.

Jeżeli marzymy o adopcji pupila, lecz fizycznie nie mamy możliwości tego zrobić, istnieje również opcja, aby zostać wirtualnym opiekunem jednego z podopiecznych schroniska. Zdjęcia wybranego pupila będzie można wtedy umieścić na swojej stronie internetowej czy też blogu. Oczywiście można również odwiedzać swojego podopiecznego.

Jeżeli nasz pupil się zgubił, warto zajrzeć do zakładki „Nowo przybyłe”. Znajdziemy tam listę zwierząt, które trafiły do schroniska w ostatnich dniach.

W module znajduje się też zakładka „Dom tymczasowy”. Są tam psy będące w dalszym ciągu pod opieką schroniska, przebywające w domach tymczasowych z różnych powodów (nieuregulowana sytuacja prawna, względy zdrowotne lub brak zabiegu kastracji/sterylizacji). Po zakończonym leczeniu, uregulowaniu sytuacji prawnej lub zabiegu kastracji/sterylizacji, kiedy tylko będzie możliwość podpisania umowy stałej, dom ten zamieni się w docelowy.

Za pomocą aplikacji sprawdzimy również bieżące informacje dotyczące działania schroniska i wolontariatu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ktoś wyrzucił te śliczne kuleczki na śmietnik. Schronisko ma twardy orzech do zgryzienia