Cavaliada

i

Autor: Międzynarodowe Targi Poznańskie

150 zawodników i prawie 400 koni. Cavaliada w Ergo Arenie

2022-01-11 12:34

150 zawodników i prawie 400 koni zaprezentuje się w Ergo Arenie na granicy Sopotu i Gdańska. To w ramach Cavaliady - jednej z największych imprez jeździeckich w kraju. Wydarzenie rozpocznie się 20 stycznia i potrwa cztery dni.

W programie sopockiej Cavaliady zaplanowano międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, powożeniu oraz WKKW, czyli Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego.

– Sportowe emocje na najwyższym poziomie zapewnią także dwa konkursy zaliczane do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. W Ergo Arenie odbędą się również konkursy rozrywkowe: Potęga Skoku, Speed & Music, Venus vs. Mars, sztafeta, konkursy CAVALIADA Future (dzieci na kucach) oraz CSI Amatorów – mówi Aleksandra Samborska, rzecznik Ergo Areny.

Oprócz sportowych zmagań, publiczność obejrzy także widowiska teatralne i pokazy z udziałem koni. To jednak nie wszystko.

– Wydarzeniom z cyklu CavaliadaTour towarzyszą zawsze Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, na których wystawcy prezentują swoją ofertę. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi – dodaje Aleksandra Samborska.

Najważniejsze konkursy będzie można zobaczyć online. A bilety na trybuny można zakupić przez stronę www.tobilet.pl.