zdjęcie poglądowe

i

Autor: mat. prasowe Open'er/pixabay

koncerty

Z Eurowizji na Open'era! Zobaczysz ich w Gdyni!

Znamy kolejne gwiazdy, które wystąpią w Gdyni. Line'up wypełnia się kolejnymi nazwiskami, ten zespół może jednak zaskoczyć. Robił show na Eurowizji, czy na publiczności w Gdyni też zrobi wrażenie?

Måneskin na Open'erze

Måneskin , włoski zespół, który przywrócił rock'n'roll na szczyty globalnych list przebojów wystąpi 3 lipca na Orange Main Stage. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu, a kilka lat później podbili świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia.

Ich ubiegłoroczny, trzeci album "Rush!" zajął pierwsze miejsca sprzedaży w 15 krajach, w kolejnych 20 państwach uplasował się w pierwszej 5, przekraczając 1,5 miliarda streamów. Dzięki niezwykle energetycznym i głośnym koncertom ich występy podczas ostatniej trasy obejrzało blisko pół miliarda fanów, a przeboje "I Wanna Be Your Slave", "Supermodel", "Mammamia", "The Loneliest", czy "Gossip" scementowały ich status liderów rockowego odrodzenia.

Szerszej publiczności muzycy są znani dzięki utworowi „Zitti e buoni”, który dał im zwycięstwo w finale Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. W Polsce zagrali w 2022 roku.

Zespół założono w 2016, a jego nazwa w języku duńskim oznacza „światło księżyca”. Pomysłodawczynią tej nazwy jest członkini zespołu – Victoria De Angelis, która jest włosko-duńskiego pochodzenia[2].

Open'er bilety

Ruszyła już sprzedaż biletów na festiwal. Liczba karnetów w najniższej cenie jest ograniczona. Koszt biletu z opłatą serwisową to 1090,95 złotych! To najwyższe ceny w historii.

Ceny biletów Open'er 2024 w Gdyni:

  • Karnet na 4 dni - 1039 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe – 1305 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 759 zł
  • Karnet weekendowy + pole namiotowe - 935 zł
  • Bilety jednodniowe - 495 zł

GALERIA: Najpiękniejsze miejsca na spacer w Trójmieście

Måneskin dla Eska Rock!
Listen on Spreaker.