Rusz się z kanapy! W Parku Trampolin JUMPCITY trwają wyskokowe wakacje

2021-07-17 7:00

Wakacje w pełni, a ty kolejny dzień leżysz na kanapie i zastanawiasz się, jak je wykorzystać? To może… poskaczemy? W Parku Trampolin JUMPCITY do końca sierpnia trwają wyskokowe wakacje! Chętni mogą wziąć udział w pięciodniowych zajęciach z akrobatyki oraz parkoura. Dobra zabawa i wybuchowa dawka endorfin gwarantowana. Szczegóły poniżej.

Wakacje to czas beztroski, odpoczynku, ale również świetna okazja, by spróbować czegoś nowego! Na przykład… akrobatyki i parkoura. Takie zajęcia organizuje Parku Trampolin JUMPCITY. W programie zabawa połączona z zajęciami ruchowymi pod nadzorem wykwalifikowanych, przyjaznych trenerów. Na uczestników, oprócz zajęć, czeka również smaczny poczęstunek. A to wszystko za jedyne 399 złotych. Zainteresowany? Zapisz się w recepcji wybranego parku JUMPCITY (listę lokalizacji znajdziesz na dole) lub mailowo (gdynia@jumpcity.pl, gdańsk@jumpcity.pl, katowice@jumpcity.pl, rumia@jumpcity.pl).

Zajęcia odbywają się w kilku turnusach. Każdy z nich trwa pięć dni, z czego ostatni rozpoczyna się 23 sierpnia. Grupa składająca się od 5 do 15 osób spotyka się zawsze od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 13.00.

Park Trampolin JUMPCITY – atrakcje dla każdego

Tysiące metrów kwadratowych trampolin, mnóstwo atrakcji oraz wyjątkowi trenerzy, którzy tworzą niesamowitą atmosferę. W JUMPCITY każdy znajdzie coś dla siebie. We wszystkich obiektach dostępne są baseny z gąbkami, areny z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe oraz areny dodgeball przeznaczone do gry w zbijaka. To również miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia o lataniu i przekonasz się, że walka z grawitacją jest możliwa!

- Płeć i wiek nie mają znaczenia! Liczy się jedynie nieskrępowana radość i wybuchowa dawka endorfin, jaką dostarcza skakanie na trampolinach. Naszym celem jest dzielenie się swoją pasją i poszerzanie grona zapaleńców, którzy każdego dnia będą przełamywać swoje słabości na trampolinach - tłumaczą pracownicy parku trampolin.

Parki Trampolinowe JUMPCITY są dostępne w aż czterech lokalizacjach:

JUMPCITY Gdynia

ul. Tadeusza Wendy 7/9

81-341 Gdynia, tel: 58 380 07 70

JUMPCITY Gdańsk

al. Grunwaldzka 355 (vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego);

80-309 Gdańsk, tel: 58 380 80 88

JUMPCITY Rumia

ul. Grunwaldzka 108 (Port Rumia)

84-230 Rumia, tel: 58 380 17 65

JUMPCITY Katowice

ul. Tadeusza Kościuszki 227

40-600 Katowice, tel: 32 781 88 84

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Odwiedź też JUMPCITY na Facebooku, by być na bieżąco i nie przegapić najnowszych ofert oraz promocji.

Artykuł sponsorowany