Ferrari

i

Autor: Pixabay Ferrari

Motoryzacja

Twoje auto może być piękniejsze! Przekonaj się o tym już niebawem na II Pomorskich Targach Autokosmetyki w Gdańsku

2024-04-21 18:00 Tekst sponsorowany

W dniach 26-27 kwietnia 2024 roku w Gdańsku w godzinach 10:00-18:00 odbędą się II Pomorskie Targi Autokosmetyki. Wydarzenie będzie gościło w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym AMBEREXPO przy ulicy Żaglowej 11.

II Pomorskie Targi Autokosmetyki w Gdańsku. Musisz tam być!

To już druga edycja Pomorskich Targów Autokosmetyki odbywająca się w Gdańsku, której nie może przegapić miłośnik motoryzacji i entuzjasta doskonałego wyglądu swoich "czterech kółek". Jeśli chcesz dowiedzieć się , jak dbać o swój samochód zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, koniecznie musisz tutaj wpaść. II Pomorskie Targi Autokosmetyki to doskonała możliwość wglądu w świeżą ofertę wiodących krajowych i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów produktów do pielęgnacji samochodów i lakiernictwa. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych wykładach prowadzonych przez ekspertów z branży motoryzacyjnej, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat technik detailingu, czyszczenia, pielęgnacji, odświeżania oraz lakierowania. Profesjonalne porady doceni każdy, kto chce cieszyć się lśniącym i pachnącym pojazdem. Targi te stanowią także okazję dla osób dbających o czystość we własnym domu. Będę one miały możliwość sprawdzenia, które z prezentowanych kosmetyków samochodowych można wykorzystać w codziennych zadaniach domowych.

Wśród gości specjalnych pojawią się m.in. Dymitr z kanału Sprawdzam Jak, Yves Heylen - Ambasador marki Gyeon oraz Detailing Girl Esme Gelissen - Ambasadorka Marki Kovax.

Dodatkowo w programie wykłady International Detailing Association i Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, dzięki którym będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach, technikach oraz innowacjach związanych z detailingiem samochodowym oraz bezpieczną jazdą.

Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na wsparcie statutowej działalności Domu Hospicyjnego Caritas im. Św. Józefa w Sopocie.

TUTAJ KUPISZ BILETY na II Pomorskie Targi Autokosmetyki w Gdańsku!

II Pomorskie Targi Autokosmetyki

i

Autor: II Pomorskie Targi Autokosmetyki II Pomorskie Targi Autokosmetyki