Męskie Granie 2024. Koncert w Gdańsku - znamy pierwsze szczegóły

i

Autor: Męskie Granie

Koncerty

Męskie Granie 2024 w Gdańsku. Sprawdź, czy są jeszcze bilety?

W tym roku wybija 15. edycja Męskiego Grania. Oto miasta, w których odbędą się koncerty. Gdańsk, jak co roku jest na trasie koncertowej. Biletów już brak, ale organizatorzy zapowiadają drugą pulę wejściówek!

Męskie Granie 2024 TERMINY

Męskie Granie już od 15 lat rusza z trasą koncertową. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku na scenie projektu pojawią się wszyscy najważniejsi polscy artyści – zarówno ci od lat związani z wydarzeniem, jak i nowi, obiecujący muzycy.

Podczas 15. edycji projektu, fani polskiej muzyki spodziewać się mogą wielu dodatkowych atrakcji, które od tej pory będą regularnie ogłaszane. Już teraz wiemy, że podobnie jak w ubiegłym roku, koncerty będą odbywały się w piątki i soboty.

W soboty zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z poprzednich lat. Jakie terminy koncertów?

  • 28-29 czerwca – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem
  • 12-13 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
  • 19-20 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 26-27 lipca – Poznań, Park Cytadela
  • 2-3 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
  • 9-10 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 23-24 sierpnia – Warszawa, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji

W tym roku świętujemy okrągłą, 15., rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie. Jesteśmy dumni, że przez ten czas mieliśmy duży wpływ na wygląd polskiej sceny muzycznej. Nieoczywiste artystyczne kolaboracje i muzyczne spotkania to już znak rozpoznawczy projektu. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszowej trasy. Już nie możemy się doczekać, aż zdradzimy fanom Męskiego Grania wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy na ten rok. Póki co mogę tylko obiecać, że czekają nas niezapomniane muzyczne emocje

– mówi Dorota Nowakowska, menagerka Marki Żywiec.

Męskie Granie 2024 Gdańsk TERMINY, BILETY

Trasa koncertowa obejmować będzie siedem miast, a wśród nich będzie Gdańsk. Koncerty odbędą się 19-20 lipca w Polsat Plus Arenie.

Przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2024 rozpoczęła się 6 lutego o 12.00 i potrwała do 23.59 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety mogli kupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro Smart!, Smart! Student lub Smart! na start!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia.

Otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich fanów trasy wystartowała 7 lutego, również o 12.00 na eBilet.pl.

Męskie Granie 2024 Gdańsk CENY BILETÓW

Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 249 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 449 zł. Cena nie obejmuje opłaty serwisowej.

Bilety wyprzedane, ale jest jeszcze szansa! 

Kto jeszcze nie zdążył złapać swojego biletu - będzie jeszcze okazja i kolejna tura sprzedaży w maju.

Męskie Granie 2024 w Gdańsku. Ruszyła sprzedaż! Jakie ceny biletów?

i

Autor: Męskie Granie

GALERIA: Tak bawiliśmy się podczas Open'er Festival 2023

Pomorskie. Top of the Top Sopot Festival 2023

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.