Opener polskie gwiazdy

i

Autor: mat. prasowe Opener Festiwal

open'er 2024

Jest lista polskich artystów na Open’erze. Sprawdź, czy zagra twój idol

Na tą listę czekają wszyscy. Zobacz, których polskich artystów zobaczysz na Open'erze 2024! Line'up polskich artystów jest już dostępny, wszystkich znajdziesz w naszej galerii.

Najlepsza rodzima muzyka, którą zobaczycie na Orange Main Stage, Tent Stage i Alter Stage w roku 2024! Do line-upu dołączają: Oki – z koncertową premierą albumu „ERA47”, Sobel – z pierwszym koncertem na trasie nadchodzącej płyty, Zalewski – który zaprezentuje m.in. swoje premierowe kawałki.

- Alter Art pokazało całą listę artystów z polskiej sceny muzycznej, którzy zagrają na festiwalu!

Lista polskich artystów i daty koncertów w galerii zdjęć

Open'er Festiwal 2024

Festiwal odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 w Gdyni. Na Open'erze co roku pojawiają się gwiazdy światowej sławy, edycja 2024 zapowiada się wyjątkowo ciekawie. 

Biety na Open'er Festiwal 2024

Ruszyła już sprzedaż biletów na Open'er Festiwal 2024. Liczba karnetów w najniższej cenie jest ograniczona, a od 10 czerwca będzie drożej. Koszt biletu z opłatą serwisową to 1090,95 złotych!

Ile kosztują bilety na Open'era?

Ceny biletów regular sale:

  • Karnet na 4 dni - 1039 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe – 1305 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 759 zł
  • Karnet weekendowy + pole namiotowe - 935 zł
  • Bilety jednodniowe - 495 zł.

Ceny obowiązują do wyczerpania zapasów oraz do 10 czerwca 2024, po tym czasie zostaje pula final call, a ceny idą w górą o ponad 50 złotych. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na Facebooku lub na skrzynkę: redakcja.trojmiasto@eska.pl.

Pomorskie. Gdynia Orłowo wiosną